| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Fetelor va plac baietii cu par mult pe maini, picioare piept etc?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unii sunt mai păroși, alții mai puțin. Când iubim, nu ne mai interesează așa de mult părul de pe corpurile lor!
Pa, pa.

| plasticsmile a răspuns:

Ce intrebare happy mie imi plac baietii de genu pentru ca isi pastreaza masculinitatea happy hai sa incepeti toti baietii sa va epilati ca sa numai putem face diferenta cine e fata si cine e baiathappy

| roxystomp a răspuns:

Da, dar cu masura. Altfel te transformi in maimutalaughingmaini ok picioare ok...dar la piept...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, nici chiar așa...mult!
Îți place să vezi o..."maimuță"?

| RemusAndrei a răspuns (pentru floresdemayo):

Si daca tu ai avea o creasta pe spate?

| h3r a răspuns:

Consider ca un barbat adevarat e cel care are par pe maini si picioare. Este ceva ce reprezinta masculinitatea "din el". Cat despre piept, sa nu fie exagerat.

Take care.

| DolceKiss a răspuns:

Nu

| teo6dia4c99 a răspuns:

Nu. Sa fie normal! Nici prea, prea, nici foarte, foarte! laughing