| asya a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de baietii ce se epileaza...pe picioare...pe piept...chiar si pe abdomen? va plac?

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu prea...modelele se epileazabig grin si arata chiar bine dar...mai bine cu par pe picioarebig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmm...nu imi plac astfel de baieti big grin
Este cam ciudat straight faceBaietii nu trebuie sa faca asta.Ca doar nu sunt femeiwinking

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu... nu conteaza asta pentru mine. decat sa fie "Fat-Frumos" si sa nu tina la tine, mai bine mai uratel, sa zicem, dar sa te iubeasca.

auran
| auran a răspuns:

Pe caldura asta, ai tendinta sa-ti dai toate hainele jos, daramite "plapimioara de iarna" - altfel, o mica cocota masculina...pentru cei care traiesc din asta este ok...

| albastrel a răspuns:

... noi ca fete ne epilam...cred ca si baietii ar putea foarte bine sa se epileze daca au exces de par...adica nu am nimic impotriva celor care o fac! prefer un baiat epilat in locul unei maimutehee hee.stii...esti in pat cu el...si vrei sa ii mancai si tu pieptu'... dar de fapt ii impletesti codite laughing. scarbos big grin

| LuS[z] a răspuns:

Sportivii o fac foarte des! si tinand cont ca imi plac baietii sportivi...

| Casiana a răspuns:

Cred ca depinde de baiat, fiecare are dreptul sa isi creeze imaginea asa cum doreste...Si cred ca parerile fetelor sunt impartite...Si acum barbatii transexuali sunt la moda...Mai conteaza? Interesanta intrebarea:pa-pa!

| fzcsm a răspuns:

Eu sunt baiat, dar ma epilez doar sub brat.

| Jupiter a răspuns:

Nu am nimic impotriva celor care se epileaza, insa eu prefer sa nu se epileze.

| bruno9432 a răspuns:

Sunt fooooarte curajosi laughing asta daca folosesc ceara... daca folosesc alte metode mai "soft" inseamna ca sunt lasi happy

| annda a răspuns:

E foarte ok atat timp cat nu se dau si cu ulei. big grin

| ladybird a răspuns:

Gay cu G mare! Cum sa te epilezi daca esti baiat? Mi se pare scarbos si penibil!

| Adeea2010 a răspuns (pentru ladybird):

Adică nu e scârbos daca e plin de păr? Să facă ce vor...nu neapărat să arate ca o maimuță.

| margaritar a răspuns:

Da imi plac foarte mult :X

| lili_1880 a răspuns:

Pai p piept si p abdomen DA. sa se epileze. pe picioare nu prea. depinde cat de paros e laughing))

| deiutza_9183 a răspuns:

Mia una numi placlaughing

| adiuca a răspuns:

Mi se pare ceva normal care tine de igiena... nu am nimic impotriva daca are par pe picioare sau pe piept pana la urma nu conteaza asta... dar e mai placut un baiat neparoswinking eu una accept orice par numai ala pupian nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia nu sunt baieti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub brat si inghinal e chiar recomandat, deci este ok! Pentru piept...mmmm nu cred ca este bine. Are si blanita aia rolul ei. Se epileaza balerinii, dansatorii de club...si pe piept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va plac barbatii cu par pe piept? si acum spuneti dupa ce m-am chinuit cu ceara si era sa raman fara piele pe piept...eu nu va inteleg straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Igienă și aspect îngrijit.
Nu îmi plac blănurile de maimuță!
Pa, pa.

| hollow a răspuns:

Asa baieti nu-s, sau cel putin dac au facut asta deam nu mai sunt baieti.Asa cred eu.