| MisterToki69 a întrebat:

Fetelor le plac baietii care se epileaza in zona pubiana, pe picioare, maini si piept?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu chiar

| Oana92 a răspuns:

In zona pubiana si la axila da -si cred ca e de bun simt sa o fata. In rest nu! Prefer sa stau cu un barbat, nu cu o femeie cu penis ce sta mai mult ca mine la salon. Daca se mai si penseaza plec in lume laughing

| deeeaqq a răspuns:

'' pe picioare, mâini '' - eşti fată? :/
'' în zona pubiana. şi piept '' - da, desigur.

| floringabor a răspuns (pentru deeeaqq):

Foarte bine spus. Epilatul pe maini si pe picioare este feminitate

| floringabor a răspuns (pentru deeeaqq):

Pe maini si pe picioare nu ii sta bine la un barbat sa fie epilat, asa cum nu ii sta bine la femeie sa fie neepilata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
nu
probabil
depinde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieții care-și epilează picioarele și mâinile. probabil își epilează și vaginul.

| NameHarris a răspuns:

laughing) Doar in zona pubiana si piept ar trebui un baiat sa se epileze cat despre maini si picioare mie imi ca-mi suna a gay happy

| Krixxus a răspuns:

Ai uitat de pensat

| evelinna01 a răspuns:

Cu zona pubiana si pe piept sunt de acord, dar pe maini si picioare e prea de tot. Mai ramane sa vezi si fete paroase pe picioare si maini, ca sa se inverseze de tot rolurile.

| Faranume1111 a răspuns:

Doar in zona pubiana si pe piept!