| alexxx a întrebat:

Salhappy [intrebare pentru fete]cum va plac barbati, barbieriti sau nu?happy

15 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mie imi plac barbieriti dar nu e o regula. Daca e nebarbierit si are suflet bun tot imi place, in fond nu prea mai are importanta daca e sau nu barbierit.Mami l-a cunoscut pe tati cu barba mare si s-a casatorit cu el iar acum tati nu are deloc barba. Oamenii se mai schimba.

| channah_5883 a răspuns:

Sunt f sexy si cu si fara dar depinde de fiecare fata in parte. Pe unele le irita barba, pe altele nu in timp ce pe unele le excita barba. Daca ai stil si te prinde ne-barbierit poti fi extrem de sexy!happy

| pwp a răspuns:

Cu doar putina barba love struck

pa-pa

| Contrast a răspuns:

Foarte foarte barbieriti! Piele fina, de tot! happy

| BeautyTeacher a răspuns:

Salut

Barbieriti, desigur.

Sper ca te-am ajutat.
Apa plata.

| Dolly_2428 a răspuns:

Logik barbieritihee hee
adica depinde si km ii sta respectivuluilaughing

| ladybug11 a răspuns:

Barbieriti... love struck au pielea fina si nu zgariehee hee

| alexutza697595 a răspuns:

Barbieriti arata mai finuti:d

| AnduZy a răspuns:

Bărbierițilaughing

| myhaelcikkk a răspuns:

Hmm...depinde...sunt unii carora le sta bine cu barba, insa nu mare, de abia sa se vada, undeva 2-3 mm. dar de obicei barba irita, mai ales cind te saruti )

| Andreea_6422 a răspuns:

Ambele.Barbieriti par mai copilarosi, iar nebarbieriti mai maturi, mai "arrrrr" laughing)

| pink_7086 a răspuns:

Barbieriti...normalbig grin

| DeMonLaDy a răspuns:

Depinde. mie una imi place mai mult cand e asa. un pic nebarbierit... efectiv ma excita cand vad ca e nebarbierit de 2, 3 zile :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barberiti toata ziua

| crazybianca a răspuns:

Barbieritiiiii:X:X:X