| maximiliannnn a întrebat:

Intrebare pentru Fete:
De ce va plac voua fetelor baietii(barbati) cu muschi facuti caloomea?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu susțin varianta asta, să fie un bărbat prezentabil și de caracter, nu pachete - pachețele!
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Cine a spus ca tuturor fetelor le plac baietii cu ditamai muschii?
Important e ca un tip sa ma atraga din punct de vedere fizic dar,ca sa fiu sincera, nu mi-au placut niciodata tipii foarte musculosi, cu sute de ore de sala la activ.Prefer un tip nici slab de sa se rupa daca-l strang in brate, dar nici cu tona de muschi sau cu o burtica bine reliefata de la bere si mici.

| Izabelaisa a răspuns:

Mi-e numi plac baieti cu muschi laughing!

Mi-e imi plac baieti calculati cu cap laughing!

Degeaba ai muschi daca in caputu tau nu e nimic tongue!

| Popescu_8609 a răspuns (pentru Izabelaisa):

Si degeaba minti cand instinctul natural iti spune exact opusul la ce ai zis tu aici

| Delire a răspuns:

Buna! ptk sunt mai "barbati"love struck e ca la fete, mai bine una cu forme, decat una slaba,winking

| Bog15 a răspuns:

Nu e o constanta, stiu asta de la prietena mea, dar ca si raspuns, de ce tie iti plac fetele cu sanii mari, si fara burta?

| Miley a răspuns:

La unele da dar nu la toate.Altelor le place cum te comporti cu ele, unele sa fi cat mai bestial.Nu la toate le plac cu muschi.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu.Facuti in sange.

| Giulia_7179 a răspuns:

Dar voua de ce va plac fetele cu forme si toate aranjate?confused

| yulyanna a răspuns:

Eu una nu as prefera unu cu muschi si frumos, dar unii poate nu gandesc...depinde si de fata
eu una prefer baietii "urati dar destepti"
depinde de fiecare fata, de fitele si preferintele ei happy

| MaLinKa a răspuns:

Ce? de ce ne plac? de ce nu ai pus si intrebarea de ce nu ne plac? de exemplu mie nu imi plac baietii care isi demonstreaza mustii si iti faci impresia ca ''numai pentru mushi si mindrie traiesc''. Ii simpatizez pe baietii care sunt la locul lor... sigur ca corpul conteaza insa intr-o oarecare limita. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pupici... fundita?

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Aproape ca ii detest pe cei cu dita mai muschii.Nu-mi par frumosi, mie imi plac cei mai finuti, frumosi si destepti(NU spun ca cei cu muschi nu sunt frumosi sau ca nu sunt destepti) dar acum depinde de fata happy

| ofetitzamicutza a răspuns:

Depinde si de fata acum... ca degeaba are baiatul muschi daca minte nu are nici macar cat creierul unei gaini... iar caracterul e un lucru mult mai important decat muschii sincer cred ca de aia atrag baietii cu muschi fetele deoarece se simt mai in siguranta cu ei intelegi tuh big grin

| Popescu_8609 a răspuns (pentru ofetitzamicutza):

De fapt nu de aia. Cand vezi o persoana sexy te simti excitat/excitata, deci vrei sa faci sex cu el/ea. Care e scopul sexului? Acela de a face copii.
Instinctul animalic al fetelor cand vad un tip facut le spune ca acel individ are gene sanatoase pentru a face copii. La fel e si in cazul baiestiilor.
Astea care zic nu le plac baietii cu muschi, in mare parte sunt mincinoase. Multe fete isi doresc un baiat cu muschi cum si noi ne dorim o fata cu sani mari, talie frumoasa si fund frumos. De ce? Ti-am zis mai sus. S-a dovedit treaba asta stiintific.

| Popescu_8609 a răspuns:

Da le plac, dar nu genul ala de baieti care arata precum culturistii aia care au 100 cm in brat

| VeNdeta a răspuns:

De fapt, nu intreabarea asta ar trebui pusa in alt mod. Logic ca fetele sunt mai atrase de baietii 'mai facuti' de slabanogi de 2 bani care sunt pusi la pamant cu un deget, dar acesta este doar un factor, mai conteaza si de ce are tipu' respectiv in capatana si de cum se comporta. HF Du-te la sala si mai lasa pc, ca sa agati si tu o fata!