| CannonFodder a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce haine/incaltari de de vara va plac la barbati?

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Tricouri ( albe sau de toate culorile ), pantaloni scurți și niște sandale ușoare.

| CannonFodder explică (pentru sammie):

Cam asa ma imbrac si eu vara, desi la pantaloni scurti port mai des espadrile, sandalele le port cu pantaloni lungi din in sau crem (khakis)

| sammie a răspuns (pentru CannonFodder):

Pantalonii lungi cu sandale pot fi enervanți atunci când ți se face cald.

| CannonFodder explică (pentru sammie):

Asa e, dar tot sunt mai bune sandalele decat adidasii? pentru 20-26C e perfecta combinatia

| CannonFodder explică (pentru sammie):

Fără "?" dupa adidasii. Ce fel de sandale iti plac la tipi?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fetele sunt foarte preocupate de cum se imbraca si cum se incalta ele. Crezi ca le-ar interesa ce spui tu?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Știu că a devenit o moda sa pui accent pe stilul unei persoane de a se îmbrăca și am ajuns în punctul în care parca uitam de vorba " nu haina îl face pe om".
Fiecare persoana indiferent de gen, trebuie sa se îmbrace asa cum dorește, nu după părerile și sfaturile altora.

| CannonFodder explică (pentru Alexia999997777777777777):

Stiu asta, eram doar curios de opiniile fetelor

Răspuns utilizator avertizat