| MiculFaraon a întrebat:

Intrebare pentru fete >: : Va plac barbatii cu putina barba sau proaspat barbieriti? tongue

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intotdeauna mi-ai placut barbatii cu putina barba

| Meryem027 a răspuns:

Hmm,dintotdeauna i-am preferat pe cei cu putina barba. happy Numai bine!

| xClementine a răspuns:

Un pic de barba, e mai placuta la vedere si mult mai masculina.

| raluk27 a răspuns:

Proaspat barbieriti (aka "fund de bebelus") big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un pic de barba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proaspat barbieriti

| JulyStorm a răspuns:

Cu pielea finuta. big grin

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu mi-au placut,si nu-mi va placea niciodata baietii cu cioc,barba, mustata! Un baiat barbierit arata mai frumos, decat unul cu barba, cioc, mustata! Parerea mea!

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Cei proaspat barbieriti, par mai tineriwinking
Pa, pa happy

| missoriginalitate a răspuns:

Mie imi plac barbati proaspat barberiti.te face mai tanar si cu barba te face mai masculin.Dar tie cum iti place mai mul? cum iti sta mai bine. parerea ta conteaza nu a noastra.

| justgabriela a răspuns:

Cei cu putina barba. De ce? Pentru ca au un aer putin mai masculin.
De fapt. acum depinde, sunt anumiti barbati carora nu le sta bine decat barbieriti, sau altii care fara barba arata foarte urat( cunosc cazuri )
Asa ca, eu zic sa te gandesti mai intai cum iti sta tie mai bine! In plus, nu conteaza asa tare daca ai sau nu ai barba.

| LilianaT a răspuns:

Mie imi plac baietii cu putina barba dar sunt unii care le sta cu mult mai bine fara barba decit cu..aici trebuie de tinut cont de fizicul fiecaruia!

| tomitzaa a răspuns:

Un pic de barbita e mai interesanta la atingere si mai masculin big grin