| JustEdy a întrebat:

Sal Loome. Am o intrebare de curiozitate:Fetelor la ce varsta va vine ciclu?

Răspuns Câştigător
| Anonimmm a răspuns:

Trebuie sa fi dezvoltata complet sa iti vina menstruatia.
Aceasta vine intre varste de 12-18 ani big grin.

Funda?puppy dog eyes

14 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Adriana, realizezi ca el e baiat si nu are cum sa ii vina, nu?
Da' ce esti asa curios? :]]

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Le vine cand bate vantu laughing vinee furtuna laughing

| Scarlettt a răspuns:

Am 14 mie inca nu mi-a venit laughing dar depinde cand i a venit lu` mama ta lu maicamea i a venit la liceu tongue
pai iti vine la 12 la 16 anibatting eyelashes

| Scarlettt a răspuns:

Aha laughing am fost prea grabita sa iau funda si nu m am uitat la nume "Edy" laughing da skzue talk to the hand

| DenisaBiluta a răspuns:

Mie la 13 big grin, intre 10-16 stiam ca ar trebui sa iti vinahappy

| nustiu_2803 a răspuns:

Depinde de organism...

Nimeni nu poate oferi un raspuns exact. Fiecare om are propriul ceas biologic si de aceea primul ciclul poate sa apara oricand intre 9 si 16 ani. Nu exista o varsta potrivita sau normala pentru acest lucru.

De exemplu eu la 12 ani...

| TeooTeo a răspuns:

La 11 ani mi-a venit dar depinde de organism
p. s.:unei prietene (17 ani ) inca nu i-a venit menstruatia
byelove struck

| TeooTeo a răspuns:

La 11 ani mi-a venit dar depinde de organism
p. s.:unei prietene (17 ani ) inca nu i-a venit menstruatia
bye

| JustEdy explică:

Adriana rolling on the floor cum dracu sa imi vina mie ciclu eu sunt fata laughing

| JustEdy explică:

Mai Pun Intrebari Domeniibig grinragoste Sex, Timp Liber, Muzica, Relati Familie, Astept ajutor vostru multumesc bye :*

| Sayakoo a răspuns:

Depinde si cat esti de dezvoltatata si de organism poate sa iti vina si la 13, 14 sau chiar 16 sau 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la 10 ani:-))))

| ramona_5984 a răspuns:

Mie mi-a vnt la 12 anilaughing depinde de fiecare fata,, cat de dezvoltata e,, intelegi?batting eyelashes laughing

| tofiiiii a răspuns:

Asta e pentru. cultura ta generala, nu?
cauta pe net. smug