| anonim_4396 a întrebat:

Sal sunt George, am 11 ani dar stiu cai am devreme pentru iubite sex si alte din astea... Dar problema mea e cas fffff timidsad Prietenul meu Alex (FRATE DE CRUCE) are aceeasi varsta se da mare ca a facut sex cu iubita lui ca ETC ETC iar pe mine ma ereveaza nu vreau pur si simplu sal ignor vreau sal invat minte! dati-mi niste sfaturi de cum sa scap de timiditatea astasad

13 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

Si eu la 11 ani aveam 3 copii, sa fim seriosi prietenul tau minte de ingheata apele, vrea sa te atace, daca tot se da mare zi sa-ti povesteasca cum a facut, sigur habar nu are, a auzit si el de sex si crede ca e vreo conserva de peste, zi ca gogosi vinzi si tu 3 la zece mii.

| George1510 a răspuns:

Frate ai 11 ani...io la varsta asta nu deschideam subiectul "sex" cu cineva. Stai calm, mai asteapta fro 3 ani si dupa aia sa pui asemenea intrebari

| AndutzaAndu a răspuns:

Dacă prietenul tău a făcut sex, atunci şi eu sunt Shakira. Mă crezi? Aşa mă gândeam şi eu.
Tu stai liniştit, că la 11 ani nu trebuie să ai de-a face cu sexul, nu-l lua în seamă când îţi zice chestii din astea, o fi auzit şi el de sex şi acum ce să facă? Hai să se laude şi el un pic şi alţii să se oftice oh go on.

| hehehe a răspuns:

Aaam trait sa o aud si p'asta. Sincer, tu chiar iti poti imagina un pushtan de 11 ani intretinand o relatie sexuala raised eyebrows?
Einstein. sunt tipe/tipi care nici la 20 de ani nu fac chestii de genul, iar prietenul asta al tau la 11?! straight face
Eu cred ca te'a mintit. De fapt se da de 11 ani, dar are vreo 15-16batting eyelashes. *observatimi sarcasmul*
Deci, daca tot vrei sa te simti tu mai "barbat", eu spun sa nu o faci de acum. Mai bine scoti si tu de la tine, si spui "Da ma. si eu am facut'o". E cea mai buna solutie big grin.

| mary_5801 a răspuns:

Te minte, nu cred ca are cu ce sa faca sex la 11 ani...

| Alina. a răspuns:

Buna George! Ma bucur ca stii ca esti prea mic pentru astfel de relatii. Sincera eu cred ca prietenul tau minte. Este la o vastra in care doreste sa se faca remarcat cu ceva si a gasit "sexul" un "lucru" cu care chiar te poti lauda laughing. Trebuie sa-l ignori. In primul rand spune-i ca niciun baiat calumea nu s-ar lauda ca a facut sex cu iubita sa. E normal ca la 11 ani sa fi mai timid fara frica si el este la fel numai ca fiind invidios pe tine incearca sa para mai barbat pentru a te intimida, si poate reuseste. Nu te lasa la spusele lui ignora-l, demonstreaza-i ca esti mai bun prin alte lucruri, nu sex la 11 ani. Sunteti copii, aveti destula vreme dupa ce terminati scoala generala. Bafta! :*

| voice a răspuns:

Nu esti mai ''barbat'' daca spui ce faci cu iubita ta
mi se pare din contra ca prietenul tau e un idiot
nu se fac lucruri din astea
pastreaza pentru tine ce faci

| voice a răspuns:

Si in plus
sa fim serios
ce succes are prietenul tau la varsta luilaughing

| Mr.Sex a răspuns:

Nu-l crede! Sex la 11 ani nu se face, stai cuminte, e riscant, fetele nici nu au vagin la acesta varsta, mai asteapta copchile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor si tu poti sustine ce sustine si el happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E, da, a facut o laie. Minte, nu il crede! Se da mare.

| CarNageAlex a răspuns:

George nu-l asculta.eu stiu de ce. daca vrei sa ma intrebi ceva dsp el, sh unde ma gasesti. el poate sa te minta.sa te faca invidios si altele.big grincredema, si am un frate de cruce care il cheama ca pe tine si are aceeasi varstawinkingbig grin

| CarNageAlex a răspuns:

A si ca sa nu mai fi timid fa-ti de cap(ia-ti lomea in cap ca mine)big grinmerge.asa poti as pierzi totbig grincredema...