| cLaSiCoSkZ a întrebat:

Buna va rog dati-mi cateva sfaturi cum as putea sa scap de timiditatea asta problema asta o am de mult timp adica sunt timid cand fata in fata cu o fata, ma inrosesc tot,, num vin nici cuvintele ce sa vb cu o fata si vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi cum sa ma si integrez intr-un grup cu ce sa incep.
1.Cum sa scap de timiditate cand sunt fata in fata cu o fata
2.Cu ce sa incep cand vreau sa ma integrez intr-un grup ce sa fac?

1 răspuns:
| ALiNa238888 a răspuns:

Daca nu ai curaj, ia inainte un paharel de tariehee heeo sa-ti dea un mic "avant"! iti recomand sa socializezi.sa gasesti un subiect de discutie chiar banal la inceput.si pe urma o sa vezi ca o sa fie binehee hee