| Houselaurie a întrebat:

Sunt sigur ca o prietena si colega de antr a mea s a indragostit de mine faza e ca eu sunt in clasa a 12 a ea a 7 a. Ma suna imi da mesaje, eu nu am nici prietena dar ea mi se pare cam micuta pentru mine nu? Luni face 14 ani si m-a sunat azi sa ne intalnim la mall caci ea era nu stiu unde cu colegii ei. I-am zis ca, poate maine ea a zis ok. E clar ca e indragostita de mine, acum eu m. As intalni cu ea dar nu e prea mica ca mine adica 4 ani si ceva dif nu ma fac de ras cu ea? Azi nu cred c puteam sa ma int cu ea pentru ca sunt si certat cu tata, dar nu s-a suparat ea oricum, maine daca ma int cu ea., sa ii iau ceva de ziua ei sau nu stiu chiar nu stiu ce sa fac., eu nu am nici prietena dar voi ce ati face in locul meu, de placut imi place de ea

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Acum poate ti se pare poate mica, dar cand veti dobandi maturitatea deplina 5 ani nu este o problema ca si diferenta de varsta. Poate este chiar dragostea vietii tale si gandeste-te ca doar odata in viata o intalnesti. Daca inima iti spune ca ea este potrivita pentru tine, nu rata ocazia.De ziua ei poti sa ii daruiesti un buchet de flori si un cadou simbolic(o bratara, un lantisor sau un inel). Succes!

3 răspunsuri:
| DooM a răspuns:

Eu asi pune **** pe eawinking

| lov3u a răspuns:

Daca va iubiti nu e chiar asa mult 4 ani, de obicei fetele sunt mai mature decat baietii si de aceea se pot potrivi si asemenea relati.Nu mi se pare ceva rusinos sa iesi cu o fata mai mica

| Vladuthz a răspuns:

Mai omule, e doar o diferenta de 4 ani nu de 20, iar tie daca iti place de ea, ce iti pasa mai mult? parerea celorlalti despre tine sau sa fii tu cu ea? scuza-ma ca iti zic dar daca iti pasa mai mult de parerea celorlalti si ti-e frica din cauza asta, esti un las si nu esti demn de a fi numit barbat...