| cristi_6148 a întrebat:

Sal'tare. as vrea sa stiu voi cat de des va masturbati? atat baietii cat si fetele.

Răspuns Câştigător
| Florentin_6875 a răspuns:

Nu poti spune exact asa conteaza dupa varsta si cum iti vine cheful in ziua aceea. Eu ca baiat (am facut sex doar 1 data) ca sa spun since medie 2-3 numere pe samtamana. Adica depinde ce fac in ziua respectiva daca stau toata ziua in caza ma bate gandul. laughing

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt 2 categorii de bărbați: unii care mai recunosc, că mai au treabă și cu coana Manuela și alții care nu o recunosc. Eu am fost permanent în a doua categorie! Tu aparții primei categorii!

| alexandra_2771 a răspuns:

3 ori pe zi inainte de masa! laughing rolling on the floor)

| cristina_9853 a răspuns:

Dc sa ma mastrurbez cand am barbatlaughing

| ButelieCuPetrol a răspuns:

De 7 ori la milisecunda pe zi.