| valy1233 a întrebat:

Fetele, va masturbati? fara vrajeli acum sa dam cartile pe fata

22 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Da,normal! Ce? Numa` voi? laughing Exista 2 tipuri de oameni pe lumea asta! Cei care recunosc si cei care nu recunosc!laughing

| valy1233 explică (pentru T4ny4):

Ma bucur pentru tine ca ai recunoscut :*

| T4ny4 a răspuns (pentru valy1233):

Poi eu nu folosesc degetul ca sa m-ascund dupa el! Am alte moduri de-al folosi, mai practice!laughing

| andreaandre a răspuns (pentru valy1233):

Mai este nevoie de intrebari? Normal ca si fetele se masturbeaza, e firesc, face parte din procesul de cunoastere a propriului corp.Cred ca mai intai trebuie sa te cunosti tu inainte sa te cunoasca altcineva, sa stii cum reactioneaza corpul tau la diferiti stimuli.Chiar si in cazul in care ai o viata sexuala activa se practica la ambele sexe. Daca pe voi baietii v-au lasat sa credeti fetele ca ele sunt "cuminti" si nu fac asta sa stii ca mint.In proportie de 75% s-au masturbat macar odata iar 10% sau chiar mai mult o fac regulat.

| AdinaCrissa a răspuns (pentru andreaandre):

Uite ca eu nu am facut-o niciodata. Deci nu generaliza.

| AdinaCrissa a răspuns:

Nu. Si nici n-am de gand sa o fac. Am doar 15 anitongue

| nighter a răspuns:

Fii serios, nimeni nu o face. Cu atat mai putin fetele. Nu exista oameni care se masturbeaza, nu te-ai prins pana acum? laughing

| VanillaBl a răspuns:

Nu. da dc intrebari din.astea? te masturbezi tu foarte des si esti curios sa vezi daca sunt si fete ca tine?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, ce sa iti povestesc, de parca fetele nu au mainile aproape de P... icioare. Am scris cu majuscula ca altfel imi modifica in ''pe''. Ah, si nu e treaba ta ceea ce fac eu in intimitate, fi v-ar intrebarile astea intime ca nu sunt obligata sa dau cartile pe fata.

| valy1233 explică (pentru anonim_4396):

Nu esti obligata sa raspunzi rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru valy1233):

Nu sunt obligată, dar mi-e silă să citesc atâtea întrebări cretine de genul ăsteia. S-a pus de milioane de ori, hah hah.

| andreaandre a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa-ti fie sila? baiatul e doar curios si daca tot nu ai negat inseamna ca si tu faci asta.Nu te-a obligat nimeni sa raspunzi, tu te-ai oferit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreaandre):

Te-ai simţi cu ceva mai câştigată dacă ai afla dacă am obiceiul ăsta sau nu? Ştii ca pot minţi. Dacă zic nu, nu o să mă crezi. Dacă zic da, crezi că mă laud, mă rog, cred că am deviat puţin.
Curiozitatea a ucis pisica. Un om inteligent ştie unde să se oprească din punct de vedere al curiozităţii şi intimităţii.

| andreaandre a răspuns (pentru anonim_4396):

Curiozitatea a omorat pisica dar satisfacerea curiozitatii a inviat-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru andreaandre):

Depinde şi care curiozitate, hihi.

| xLemonish a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga mea, dar ce are daca zici si tu odata ceva legat de viata ta personala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xLemonish):

Păi cum să nu aibă? E intim, cine se respectă nu îşi expune intimitatea la tot TPU! Ştiu că nu sunt obligată să răspund, dar sunt sătulă de atâţia curioşi.

| MariiLetz a răspuns (pentru valy1233):

Esti un disperat, stii nu?
Du-te si spanzura-te, ai face un serviciu umanitatiiwinking

| valy1233 explică (pentru MariiLetz):

So funny

| Valleria a răspuns:

Desigurbig grin