| Leonardo_3192 a întrebat:

Cand aveti prietena si nu vrea sa faceti sex va mai masturbati? Cat de mult se masturbeaza fetele?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Numai animalele nu-si pot stapani instinctele. Cand tu ai o prietena, nu ti se pare ca o inseli cu mana sau cu tine insusi? Sunteti facuti numai din sex, sau aveti ceva si in bibilica? Fetele cuminti nu se masturbeaza, doar pitipoancele needucate. Orice instinct poate fi dominat.de creier, cand il ai.

| yoanna11 a răspuns:

Pai daca fata te excita foarte tare te mai masturbezi, dar fetele se masturbeaza mai rar ca baietii. Cel mai bine este sa o faci ca ea sa te doreasca atat de mult cat o doresti tu.si o sa ajungi acolo undde vrei tu

| ghineanamaria a răspuns:

@gigiro nu e adevarat ca doar pitipoancele needucate se masturbeaza. Ce prostie! Stiu ca acum imi vei zice cca ma masturbez dar nu e asa. Spun asta ca am mai vazut intrebari de genul dar pana si virginele recunosteau ca se masurbeaza.In plu pentru tine leonardo nu prea am idee la prima intrebare dar la a doua stiu ca fetele se masturbeaza mai putin ca baietii.Si asta insemnand cred ca o data pe zi din cate am citit si la alte raspunsuri.

| SEAL a răspuns:

Cam pana la incheietura mainii

| DeMonLaDy a răspuns:

O fata se poate masturba de cate ori doreste laughing depinde de cat de libertine sunt pentru ca exista cazuri si cazuri in care fata este educata corect din punct de vedete sexual si nu considera acest lucru ca fiind ceva daunator pentru corpul ei, si alte cazuri in care este educata ca acest lucru este indecent, interzis, "pacat", si alte lucruri de genul asta si i se inhiba sexualitatea.
Si da.chiar daca are prietena tot mai scapa din cand in cand mana pe acolo, e ceva normal...doar nu vrei sa stea tipa "drepti" de cate ori i se scoala lui!