| PowerUp a întrebat:

Sal TPU Am 14 ani si imi place de o fata i-am spus si ei deja asta e in clasa cu mine dar ei nu ii place de mine a avut un prieten dar s-au despartit problema e ce sa fac ca sa stea cu mine (sa devina iubita mea)

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Nasoala treaba pai urmeazami pasi si nu vei da gresi big grin
1.Complimeteazo zii ca-i frumoasa etc.
2. Daca tot nu te placeincearca s-o faci geloasa, daca aiconvingeo pe o prietena de a ei ar fi super
3.Asteapta cateva zile si vei vedea ca incepe sa devina geloasa
4. Spune-i ca o placi mult de tot sivezi tu ce-i mai spui siaisa vezi ca functioneaza big grin B|

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Daca nu-i place, la revedere

| Azµre a răspuns:

Nimic, ești mic, ea nu te place, treci mai departe!

| WildDream a răspuns:

Fata ti-a spus deja ca nu te place asa ca nu prea mai ai ce face, decat daca te dai peste cap de 3 ori si te transformi in altcineva, poate doar asa sa ai vreo sansa.

| Liliana1981 a răspuns:

Daca nu ii place de tine de ce insisti?

Răspuns utilizator avertizat
| Razvann97 a răspuns:

Salut. Uite, faza e ca acea fata deja ti-a spus raspunsul ei. Nu insista ca dupa sa creada ca esti un obsedat. Doar lasa timpul sa treaca, deja ti-a dat raspunsul. accepta-l.