| xFaith a întrebat:

Hello.
Mi-a atras atentia, cel mai bun prieten al varalui meu. Am petrecut revlionul cu mai multi prieteni. dar si cu prietenul varului meu. Sincer. eu nu beau de fel dar, de revelion am facut o axceptie si am ametit putin din cauza alcoolului. In timp ce dansam cu prietenul varului meu, el m-a sarutat si toata seara a stat numai cu mine si m-am simtit protejata.
A doua zi, am stat de vorba cu el. si i-am spus ca imi place de el. El mi-a spus ca si el ma place si ca il atrag. Dar. mi-a spus ca nu este pregatit pentru o relatie deoarece el are cateva luni de cand s-a despartit de iubita lui etc si ca un timp nu are vrea nici o relatie.
Ce ar trebui sa fac? Problema este ca mi-a zis ca il atrag si ca ma place. dar vrea sa stea singur deocamdata.
Acum vorbim pe facebook. ce ar trebui sa fac? Sa-i arat indiferenta? Sa-l las in pace?
Cum a-s putea sa-i atrag mai mult atentia?

Răspuns Câştigător
| Exedron a răspuns:

Nu trebuie sa fii indiferenta. Trebuie sa il sustii sa treaca peste astfel va vedea ca poate sa aiba incredere in tine si ca poate avea o relatie cu tine deoarece esti matura si ii intelegi situatia. Incearca sa fii langa el sa il ajuti cu sfaturi. Sper ca ti-am fost de ajutor mult succes.

4 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pai, lasa-l o perioada linistit, sa-si puna la cap la cap senimentele, sa nu se mai gandeasca la fosta. Vorbiti intre timp dar nu ii bate aprpopuri cum ca ai vrea sa fie ceva intre voi. Parerea mea.

| Lummy a răspuns (pentru Lummy):

Apropouri*

| HelpBoy a răspuns:

Pai continuati sa vorbiti mai mult sa va cunoasteti in continuare si cand va fi el pregatit cu siguranta va face pasul ca doar e baiat nu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai stat pe tocuri?