| alabalaaa a întrebat:

Daca fata care imi place de ea si ei de mine a fost iubita unui prieten apropiat si ei s-au despartit da el inca o mai place are ceva daca ma combin cu ea?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,din moment ce relatia lor s-a incheiat,nu vad care ar fi problema,numai ca,daca ti-e asa bun prieten nu cred ca te vei simti bine,sa fi cu ea si sa il vezi pe el ca sufera.
Daca erau impreuna era alta treaba,dar totusi ea nu mai e cu el si e libera sa fie cu cine vrea si tu la fel,e decizia ta pana la urma, fa cum crezi ca e mai bine pentru tine, dar in asa fel incat sa nu se afecteze prietenia ta cu acel prieten.

| elasexygagica a răspuns:

Da, cum sa nu love struck

| EllyFMS a răspuns:

Logic ca are, e prietenul tau, iar el va suferi!