| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, am 18 ani si pina la aceasta virsta nu m-am intilnit inca cu nici un baiat,nici nu m-am sarutat,chestia asta a inceput deja sa ma deranjeze,si ceilalti fac glume nasoale,ce ar trebui sa schimb in mine? sunt draguta,sociabila,baieti voi ce cautati in fete, cu ce as putea capta atentia?

13 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa te deranjeze acest sentiment,iar cei care rad sunt niste prosti, deoarece ei se dau mari si tari ca si-au pierdut virginitatea.Tu nu trebuie sa te dai moale pe langa ei, fii puternica, asteapta un baiat care te va iubi exact asa cum esti, nu incerca sa iti schimbi personalitatea. Sper ca te-am ajutat.

| lexzor a răspuns:

Observa-le stilu (baietilor) incearca sa fi ca ei! Si intotdeuna zambeste, trebuie sa tii o igiena (nu cred ca trebuia sa spun asta si nici sa nu te simti jignita). Dupa ce citesti acest mesaj, incearca!

| mrjohanys a răspuns:

In loc sa stai acum pe net, ai putut sta cu prietenele tale, si poate de plictiseala mai trecea un baiat pe acolo si te baga in seama si asa descopereai ca ce frumoasa e viata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eşti o persoană deosebită şi din păcate, puţine sunt cele ca tine în ziua de azi.
Nu e nimic rău la tine.Continuă să fii tu însăţi, să fii sociabilă, drăguţă şi nu fă lucruri pentru ca ceilalţi să se oprească din bârfit sau pentru a le face pe plac.
Iubirea vine când e timpul să vină. Aşteaptă şi nu vei regreta.
Nu lua în seamă comentariile răutăcioase, care aparţin copiilor needucaţi şi fără dovleac.

Îţi doresc succes şi sărbători fericite alături de cei dragi.
Te pup, Monica!

Răspuns utilizator avertizat
| UnCorpSanatos a răspuns:

Sa te aranjezi, sa fii curata, sa fii imbracata un pic mai provocator cam astea din punct de vedere exterior;
Din celalalt punct de vedere in primul rand parerea mea este ca nu ar trebui sa minti ca ai iesit cu un baiat sau chestii de genu dar nici sa le dai apa la moara la glumele lor proaste incearca sa ii ignori cand intra subiectul asta in discutie si sa le spui ca e viata ta persoanal nu si a lor, pe cineva o sa gasesti daca stateam aproape un sarut ma sacrificam eu si ti-l dadeam sa scapi de grija asta si sa vezi ca nu e un asa mare lucru cum vor ei sa para cand rad de tine. Fii sociabila vorbeste cu baietii si pe internet si pe la liceu dar nu incerca sa te oferi pe tava ca nu vei deveni atractiva. :*

| HDSeer a răspuns:

Ce cautam?
Eu nu caut nimic. Iubirea nu teintreaba ea vine cand e timpul.

| DV a răspuns:

Stiu ca nu sunt baiat dar laughing...Trebuie sa fi mai libera fa-ti un prieten, saruta-l si fii naturala si simpla ori moderna si amuzanta!

| Evilo a răspuns:

Eu la 13 ani sunt pervers destul de rau, deci cei de varsta ta cauta o fata cu care sa se... distreze daca ma intelegi. Trebuie pur si simplu sa fii indrazneata adica fa de toate cu baietii vorbeste mult cu ei, si sa vezi ca pana la urma va aparea unul.

| Grin a răspuns:

Fa-ti un prieten cu care poti comunica, apoi senimentele de prieteni se vor schimba, si tu il vei vedea in alt mod, Si nu te grabi, viata merge inaintewinking

| LittleDropofPoison a răspuns:

Ori esti urata ori esti urata ori esti urata. Ori traiesti pe camp cu o mie de vaci si de boi si boii iti fac complimente iar navetele spatiale te-au luat la ei si ti-au facut o operatie pe creier iar aici e o crema de maini. amin!

| yomantiti2 a răspuns:

Atentiia o captezi daca esti goala, dar toti ar umbla sa te f.a asa ca fii naturala sau mai bine trm mesaj k nr si sa vb mai multe