| LiFeOrDeaD a întrebat:

Am nevoie de ajutor din partea fetelor! ( sunt mai intelegatoare)

Ma cam sperie iubita mea!

Adica ma saruta fara oprire ma strange in brate foarte tare fara oprire imi sopteste ca ma iubeste.(recunosc ca imi place chiar daca mi se pare putin exagerat)

Eu sunt cam speriat. straight face

O iubesc foarte tare, cand stau pe banca o pun in bratele mele si o sarut cu o pofta si fara oprire dar...Ea acum o saptamana de zile a inceput ce v-am zis.Inainte doar ma mai saruta si imi sopta ca ma iubeste si ma tinea in brate dar nu asa exagerat.

Si nu exista seara in care sa nu stea langa mine doar in chiloti eu imi dau jos bluza si maieul stau in pielea goala dar pantalonii ii tin pe mine si cand adorm se da cu funduletul foarte aproape de mine si ma atinge la... normal ca si mie imi place dar... nu stiu ce sa zic o strang in brate in somn de parca ar fi ursuletul meu de plus (fara gluma) cred ca-s putin bolnav.

Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| ioanatomi a răspuns:

Cred ca asta se numeste IUBIRE ADEVARATA! Iubesti'o respect'o si pretuiesti'o, pentru ca ai sa vz ca mai tarziu nu o sa iti para rau!

Răspuns utilizator avertizat
| VerdeLila a răspuns:

Cred ca iubita ta vrea putina actiune in patwinking

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Aaaa,tu esti ConstantinLaur (am uitat)!

| Diana0727 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji, prin asta iubita ta iti spune ca te iubeste... Si in plus, cum ai zis si tu, iti place asta!winking Stai linistit, totul este ok, bucura-te ca ai pe cineva care tine la tine!

| Sandhya a răspuns:

Intrebarea e pusa de plictiseala ca nu prea are sens, sincer, ce raspuns ti-ai dori sa primesti?

| LunaPlina a răspuns:

Te iubeste cu adevarat si vrea sa iti arate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Deeaionela a răspuns:

Eu cred ca iubita ta vrea sa te culci cu ea

| TeooMazare a răspuns:

Pai. eu cred ca te iubeste cu adevarat, dar poate te-a inselat si regreta asta sau poate s-a intamplat ceva inainte sa faca aceste gesturi(a aflat ca are vreo boala, se muta sau alte lucruri care o pot face sa se indeparteze de tine sau sa te piarda). Este valabila si varianta ca vrea sa faca dragoste cu tine, dar este posibil si sa simta ca poate ati inceput sa va indepartati sau sa creada ca nu esti sigura pe sentimentele ei si vrea sa fiti ca alta data(daca inainte erati mai apropiati) sau vrea sa iti demonstreze ca te iubeste. big grin