| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

Cum imi pot da seama daca o fata ma place?happy stiu ca s-au mai pus intrebari, dar vreau si eu un raspuns... fata despre care cred eu ca ma place este genul mai "iubitor" fata de colegii/prietenii, si ea vine mereu la mine, ma strange in brate si ma saruta pe obraz happy ce credeti?happy, si ce trebuie sa fac daca ma place?happy is mai incepator happy nu prea le am + ca stau intr-un oras in care nu prea ai unde sa duci o fata, stau in sinaia waiting. nu prea sunt locuri multumesc de raspuns happy fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat s-o scoti undeva pentru a-i marturisi ca o placi. Ea este mai prietenoas, asa ca nu-si va da seama foarte usor(fiind obisnuita sa socializeze cu oamenii). Cand sunteti amandoi, ii poti cere id-ul de mess sau nr de telefon, te imprietenesti cu ea si abia apoi urmeaza intalnirea. Acolo, in loc de clasicul "la revedere!", ii poti da un sarutbatting eyelashes, si iti vei da seama dupa reactia ei daca doreste sau nu sa fiti impreuna.

5 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai iti dai seama dupa gesturi dupa priviri daca zici ca te lua in brate si te saruta p obraz mt ca sg te place dar daca nu esti sg waiting intreab-o tongue bafta :**

| Cătălina a răspuns:

Iti poti da seama usor din comportamentul ei fata de tine. Din cele zise de tine ar rezulta ca te place, insa nu stiu cum e ea si cu ceilalti. Incearca sa stai de vorba cu dansa, din vorba in vorba poti aborda acest subiect. Pa pa!

| valy a răspuns:

Valeu. daca locuiam in sinaia.pfoai de capusorul lor de fete...incearca sa vorbesti pe net.sa va gasiti.merge-ti la un suc.fi gentelman si plateste tu nota.si la sfarsit.cand o duci acasa.incerci sa o saruti. daca sta probabil ii place de tine. daca nu. e doar simpatik cu toata lumea.nu face diferentewinking

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Poi, eu zic ca asa e ea...mai sociabila. Daca face cu toti asa, nu cred ca te place pe tine in mod deosebit. Eu as fi mai retinuta fata de cineva care imi place mult, acum depinde... Dar, cel mai bine e, daca esti baiat intreab-o tu direct, sau cel putin fa un un pas. O fata prefera sa fie adordata, si cucerita, nu sa astepti sa iti spuna ea ca te place

| fender92 a răspuns:

Sigur te place smug. sa faci ce a zis @vally.asa fac si eulaughing si pe toate le-am luat. Fundita? puppy dog eyes