| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am o mare problema m-am indragostit de sora matusii mele si nu stiu ce sa fac sa imi iasa din cap pentru ca nu vreau sa aiba probleme cu familia ei sau cu familia mea. obisnuiam sa iesim impreuna ca amici si ne intelegeam foarte bine dar de vreo saptamana nu am mai iesit si nici nu am mai vb foarte mult cu ea.si chiar nu stiu ce sa fac... sa ma combin cu ea sau nu? oare cum sa o indepartez? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Indiferent ce faci, familia va afla si vor aparea probleme...
Nu cred ca vrei sa te puna la zid sau sa provoci vreo ruptura in familie.
Vindeca-te si cauta in alta parte.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca sunteti rude de sange, las-o balta. Daca nu... go for it!