| XcozuD a întrebat:

Sal TPU am o mare problema
Sunt intr-o relatie cu prietena mea de 2luni, azi am facut 2 luni, pana acum am incercat sa intretinem 4 relatii sexuale eu am inceput mereu primul cu degetica,ea e mai timida,nu vrea sa bage mana la "ciucurel" Problema este la mine,de fiecare data mi se scula,dar pana ne dadeam jos pantalonii,se culcă de tot... si asa ramane,orice i-as face nu se mai scoala,data trecuta dabea s-a sculat umpic,nu ma excit nu stiu ce sa mai fac, sunt cu moralul la pamant.
Mentionez ca eu am 18 ani laba cam la o saptamana,cand pun eu mana pe penis,imediat se trezeste, cand sunt cu ea nu vrea de loc sa se trezeasca...
Ea are 17ani
Cine are chef de caterinca sa caute alta postare.
Sfaturi? Ce as putea face? Eu ma gandeam ca ar putea fii din cauza ca dau la laba cam rar. Nu stiu ce sa fac.
Sa nu aud de viagra

12 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Incearca si cu un tip si daca nu merge nici asa, ramai la lucru manual

| DicksOutForMadutzu a răspuns (pentru whatevernvm):

Boss, ai o prajitura

| Iulian03 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa incalci legea daca tu ai 18 ani si ea 17.

| Violleta2022 a răspuns:

Prea multe ganduri care cte streseaza, cand ar trebui sa te focusezi doar pe un sigur lucru, placerea momentului.
banuiesc ca te streseaza si ca ei ii este jena sa te atinga, poate acolo trebuie sa lucrezi mai mult cu fata!

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu NU de viagra ai nevoie ci de cateva sedinte de consiliere psihologica efectuata de catre un psihoterapeut sexolog specialist. Probabil ca totul se reduce la o stare psihica si mentala labila/instabila.

| mihai69 a răspuns:

Chiar e nasol, dar din păcate totul e în mintea ta. Subconștientul te trădează și, dacă nu reușești să îl controlezi cumva singur (mai ales prin faptul de a NU te mai gândi constant la teama de eșec), atunci mergi la un medic psiholog (sexolog) și te va ajuta. Preferabil să mergi și cu amica, va avea cu siguranță destule de învățat și ea.

| Emilian65 a răspuns:

Crezi ca daca faci laba mai des, se va trezi mai des si va sta sculat mai mult? Eu nu cred. Alta este cauza de nu se scoala si nu sta maiult sculat.

| Oana92 a răspuns:

E din cauza emotiilor, a stresului, a presiunii de a fi la inaltimea asteptarilor. Nu te mai focusa atat de mult pe a avea erectie, bucura-te de moment si relaxeaza-te. Si ar fi indicat sa faca si ea ceva. Sexul e pentru cel putin doi...

Răspuns utilizator avertizat
| XcozuD explică:

@elcobra La faza ca nu ma simt atras de ea m-am gandit si eu, dar ea arata destul de bine, n-am gusturi proaste la gagiciwinking
Si cand sunt cu ea pus sa "facem treaba" nu ma pot gandi doar la sex, ma gandesc la o gramada de chestii care n-ar trebui sa ma gandesc...

@Iulian03 daca e de comun acord n-are treaba

@Gretta cred ca asta e problema, ca nu ma pot gandi doar la placere, si tipa nu ma streseaza/tine in lanţ ca sa zic asa, cred ca ii e jena sa ma atinga...
La psiholog mie jena sa ma duc

@elcobra am incercat cu bere

| DicksOutForMadutzu a răspuns:

911, what's your emergency?