| Totipentruunu a întrebat:

prietenul meu are 22.In general era excitat de fete, mi-a spus ca niciodata nu i s-a intampplat ca acum.Incercam sa l excit, l am lasat sa puna mana si din astea si tot nu i s-a sculat.
Oare are el o problema, sau eu?
Ma gandesc ca poate ma minte, si el chiar are o problema,.
Nu imi spuneti sa comunic cu el ca nu merge.Cand ii spun zice ca sunt prima fata la care nu i se trezeste.rolling eyes
Cum pot proceda?

Răspuns Câştigător
| puishor69 a răspuns:

E problema la el sau tu ca arati prea bine si il stanjenesti
mi s-a intamplat si mie la 17 ani cu o tatoasa. pur si simplu nu mi se scula

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,poate a avut si el o pana, sau de emotii a ramas blocat...incearca sa il faci sa se relaxeze si relaxati-va amandoi,luati-o usor,nu cred ca e la tine problema, din cauza ta, nu.

| alexuta4you a răspuns:

Poate era stresat obosit mai incercati fara graba relaxati nu are ce problema sa fie la tine luati_o usor si o sa functioneze bafta

| SexyCristina a răspuns:

Tu ai o problema cu capul