| DerFinne a întrebat:

Sal TPU, am o problema foarte serioasa. Acum 2 seri, m-am intalnit intamplator cu cea mai buna prietena a iubitei mele prin zona blocului meu. Am chemat-o in casa, ca orice baiat politicos., problema e ca., am intretinut relatii sexuale cu ea, si era virgina, si imi este foarte frica sa nu se afle. Mentionez ca ne-am protejat, si ca nu sunt sanse ca aceasta sa ramana insarcinata., imi e frica doar de iubita mea laughing. Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Fii atent ca nu iti spun la misto... daca vrei sa fii sigur ca nu se afla nimic mai cheam-o pe la tine. Mai freac-o, asa ca sa-i castigi increderea si o sa spune-i printre randuri (DOAR DUPA CE AI ARSO), ca te simti foarte bine cu ea, dar trebuie sa inteleaga ca esti pus intr-o situatie dificila si sa nu iti ceara sa alegi intre ele... daca insista sau se supara mai adauga "deocamdata" - NU SPECIFICI NICI UN TERMEN!
Cu a ta iti vezi de treaba si cu rezerva din cand in cand... sa nu se simta neglijata, dar nici prea bagata in seama - suficient cat sa-si tina gura.
Pluseaza, si spune-i ca nu te-ar deranja sa-si faca un prieten, si ca ti-ai dorit intotdeauna un fel de relatie secreta - merg de rup vrajelile astea! GARANTAT!

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie frica tare ai? halal barbat mai esti.iti tremura chilotii? ce de fantezii mai aveti mai baieti!

| zahy a răspuns:

Pai acuma ca ai gresit ai 2 variante daca se afla.
1 negare
2 adevar
daca nu se afla norocu tau
tu alegi ce e mai bine

sau da nr iubitei tale sa ii aduc la cunostinta postarea ta. ar fi frumos sa fie si ea pe TPU si sa o ai si la frends.

my blog
http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html

| alezander12 a răspuns:

Pot sa-ti zic astfel, daca ei i-a placut actul sexual intretinut cu tine la sigur nu-i va spune nimic fiindca va mai veni la tine.Dar poate ea singura a vrut ca prima relatie sexuala sa fie cu tine, poate ea placut de tine etc.De multe ori fetele vor ca prima data sa fie ceva special pentru a tine minte toata viata asa ca nu cred sa-i spuna prietenii tale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca ii stii de frica.

| oprescudorin11 a răspuns:

Cred ca-ti faci prea multe probleme.De aflat va afla, se vor lauda intre ele. Macar sa stii pe care o alegi ca sa stii ce minti.Sau poate ca vor amandoua sa fie ale tale. ai scapa usor, se intampla. Fetele se inteleg bine intre ele de obicei.

| SorinTudor a răspuns:

Stai linistit daca asta n-a fost o capcana sa te desparta de iubita ta atunci nu cred ca o sa fie asa proasta sa-i zica "auzi fata am fost ieri la iubitu tau si m-am f*** da eu nu am vrut el m-a tras" laughing si in privinta sarcinii daca prezervativu a fost in regula dupa ce ai terminat sansele sunt 0 sa ramana insarcinata. Si prin absurd sa zicem ca afla iubita ta? laughing

| cristimihailov a răspuns:

Cu care vrei sa ramai la final?
Si... de ce?

| cristimihailov a răspuns:

Daca vrei sa ramai cu cea actuala, atunci spune-i tu. Las-o sa aleaga. O sa fie o lovitura dura, dar daca ii explici cum ca nu a insemnat nimic... sau ma rog, asta sa rezulte, macar o lasi pe cea actuala sa aleaga.

Daca o vrei pe cea noua, atunci discuti cu ea inainte. Si ramai cu ea.

Din pacate, cand gresesti, ar trebui sa iti asumi si consecintele.

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu nu inteleg un lucru :vrei seriozitate, dar ai pus emoticonul care rade! De unde sa stiu eu ca problema ta este reala?

Sa trecem peste!
Te-ai gandit ca poate iubita ta a trimis-o pe prietena ei in preajma blocului tau sa-ti incerce fidelitatea? Si tu ca un,, fraier '' ai cazut in plasa! Ca prea regizata chestia sa fie intamplator.
Daca ti-i frica de iubita ta e imposibil ca aceasta sa nu observe ceva ciudat in comporatantul tau, mai ales ca se presupune ca stie...dar tu nu stii ca ea stie.
Eu zic sa mergi pe calea adevarului.Sau macar pe jumatate.
Ii zici ca ai fost beat sau ceva asemanator, ca nu ai rezistat farmecului prietenei ei...
Nu garantez ca vei ramane cu iubita sau prietena ei pentru ca cine fuge dupa doi iepuri nu prinde nici unul.
S-ar putea ca iubita sa-ti fi dat o lectie!

caramela
| caramela a răspuns:

Hmm..iti este frica sa nu se afle? ai iubita? asa tare o iubesti ca te-ai culcat cu prietena iubitei tale? ma indoiesc ca o iubesti.
Doresti seriozitate? dar tu cat de serois esti? foarte urat din partea ta..vai ce baiat politicos, sa nu te deochi, ai invitat fata in casa doar pentru sex, daca nu asta iti era scopul, nu o invitai, si acea prietena..halal prietena...cu asa prieteni, mai ai nevoie de dusmani? da-mi numarul iubitei tale sa o informez ce iubit are, si ca nu o inseli deloc..iti bati joc de 2 suflete, opreste-te pana nu va fi tarziu si vei da socoteala
O zi buna!

greece12
| greece12 a răspuns:

Un baiat foarte politicos....si ce te faci, daca maine trece pe langa blocul tau o alta foarte buna prietena a iubitei tale?
Ai incurcat rau borcanele, sa stii.
In plus, sa stii ca totul se afla, deci pregateste-te de furtuna.

| Pisicutza1418 a răspuns:

Doamne! Fii serios, daca ai facut asa ceva inseamna ca nu-ti iubesti iubita! Gandeste-te si la ea! Inselata de prieten cu cea mai buna prietena! Spune-i adevarul( desi stiu ca e greu) si spune-i ca vrei sa va despartiti daca intr-adevar tii macar un pic la ea, nu o mai minti.

| SorinTudor a răspuns (pentru Freddie23):

Pai oricum o sa se afle mai devreme sau mai tarziu de undeva (vecini, prieteni comuni etc) in genu asta de relatii se afla usor si daca o cheama din cand in cand fata cu care este intr-o relatie o sa afle si se desparte si de el si nu mai vorbeste nici cu aia...

| Pisicutza1418 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu cred ca a fost o capcana. Fata era virgina! Ce fata si-ar pierde-o doar sa-si ajute prietena?

| darrio2007 a răspuns:

Nu tii deloc la prietena ta.Macar din respect pentru ea nu faceai asta. Oricum nici tipa nu este straina de asa ceva daca a acceptat asa(intamplator) usor sa vina la tine acasa.Nu esti serios fata de prietena ta si vrei si un raspuns serios. Unde iti este constiinta? In pantaloni? Si ce vrei de fapt? Sa nu ii spunem prietenei tale? Va afla, cu siguranta.Mai devreme sau mai tarziu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cel mai bun raspuns.Bravo,Angycut.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pisicutza1418):

Din curiozitate.La cat de curioase sunt fetele in materie de sex, nu m-ar mira.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Pisicutza1418):

Si ce daca era virgina! tineri astia sunt extrem de curiosi.Nimic nu mai ma mira!

| shadow72 a răspuns:

Ai belit-o

| missandrab a răspuns:

Aici sunteti amandoi, doi nesimtiti!

| AdyAdeluş a răspuns:

Ce destepti sunt unii cu vrajeliile lor. Ce baieti de tot rahatul fara suparare. Rusine! Si pentru tine baieti imi pare foarte rau, esti un mare derbedeu!