| Nestea1 a întrebat:

Daca m-am masturbat de dimineata, m-am spalat pe maini de 3 ori, iar seara am introdus degetele in vaginul prietenei, sunt sanse sa ramana insarcinata? Mentionez ca nu am intretinut relatii sexuale niciunul.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff crezi ca ai sperma lui Iron Man?

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu! Tu crezi ca-i asa usor?

| pietrean a răspuns:

La varsta ta de 18-19 ani,ca te mai masturbezi(din cand in cand),treaca-mearga,dar ca sa nu stii,cat traieste un spermatozoid,cum se ramane insarcinata,asta este de tot rasul!
Ia cauta mata,pe nenea Google si afla cate ceva despre ovule,spermatozoizi,cat traiesc acestia, perioada fertila a unui ciclu menstrual, cum se poate ramane insarcinata(sau sa eviti acest lucru), despre prezervative, la ce folosesc si tot ce tine de viata sexuala.
Mult succes la studiu!
Si chiar ai 18-19 ani? Waw!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru pietrean):

Are 15 ani! Copiii astia sunt teribili! Oricum mai are de invatat. Mult!

| pietrean a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Avea 15 ani in 2011.

| justsummer a răspuns:

Serios cam cat de tare te plictisesti? Sau mai bine zis cati ani ai?

| lăngătinemereu a răspuns:

Doamne ce intrebare ai pus de te faci de tot rahatu..NU TOANTO

| dayanutza a răspuns:

Nu... nu are cum sa fie insarcinata