| Hedy a întrebat:

Sal TPU am o problema...imi place de un baiathappy

Am tsinut secret, da se baga in seama la mine imi zicea ca is frumoasa am vorbit o gramada pe mess :X si ne intelegeam suuuper\:d/Parea exact genu meuuu:X Si. m-a chemat in oras.Prima intalnireee\:d/J'am mers la suc ne-am >plimbat.8-am vb o gramada ne-am inteles super:XLa sfarsit m-a luat in brate da nu m-a sarutat si mi a zis ca o sa mai vorbim diseara.pe messtongue

In seara aia am stat o ora pe mess... el era on' da nu a intrat pe mine si am decis sa intru eu.Inainte imi dadea pupicii huguri si din astea da acu nimic nimic.straight face
A trecut o saptamana. doar eu am mai intrat de 2 ori pe el. el nimic nu a intrat pe minesad vorbeste foarte rece cu mine adica inainte dadea impresia ca ma place ma lua cu complimente pupici si apoi nimic dupa acea iintalnire... vb sec si rece.adica vreau sa zic ca a vb asa doar alea 2 dati cand l am bagat eu in seama el dupa acea intalnire nu ma bagat delocstraight facesi la intalnirea aia s a distrat super si el mi a zis asta nu situ ce sa fac help fundita,.:*PS nu are prietena.

Răspuns Câştigător
| DeniiMirii a răspuns:

Hei:*...noi zicem ca ar trebui sa ii areti indiferenta ta.Nu.l baga in seama. Daca chiar te place o sa il doara si va veni la tine cu coada intre picioare.Aratai ca nu iti pasa. Fii sarcastica:*compoartate cum se compoarta si el... sper sa te ajute sfatul nostru pupici:*:*[funditaaa:*]

5 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Probabil nu esti genul lui. Poate ca nu arata-i exact cum se astepta el... Tipii cu care te imprietenesti online apoi va vedeti sunt de obicei superficiali... Uita`l. Mai sunt baietii destui din care poti alege!

Răspuns utilizator avertizat
| Amy a răspuns:

Pai, poate i s-a schimbat parerea despre tine in seara aia. poate ai facut vreun gest gresit, sau ceva de genu...

| cornelia13 a răspuns:

Sunt de acord cu DeniiMirii, trebuie sa-i arati indiferenta ca sa vina la tine

| elelov a răspuns:

Poate e comfuz, poate e genul care sa iasa cu mai multe fete ...si poate a gasit una pe care sa o placa mai mult. de obicei asa sunt baietii astia cu care te imprietenesti pe net. sau poate chiar te place si e rusinos. insa desi e putin trist parerea mea e ca prima varianta e cea adevarata.