| Biancaaaaaaaaaa a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat, si am fost impreuna cu el imi spune ca ma iubeste si cand ma intalneam cu el era totul perfect, se comporta cum trebuie simteam ca ma iubeste cand plecam de langa el nu imi dadea mesaje 3 pe zi cam asa si nu-i pasa de mine si m-am despartit de el A inceput scoala si ne-am vazut in clasa facem engleza impreuna si de cateva zile ma suna si imi da mesaje si vorbim pe mess iar acum o saptamana am iesit la suc cu prietena mea si a venit si el. nu l-am bagat in seama si dupa un timp a venit m-a luat in brate si ma pupat...am iesit de la suc si ne-am plimbat putin si in timpul plimbarii imi spune niste chestii care nu aveau nici un rost( de ce acel coleg se joaca cu parul meu de ce in ziua X am fost imbraacata asa) ca si cum m-ar fi urmarit eu nu stiu ce sa inteleg ma place sau nu ma place vrea sa aiba ceva cu mine sau nu? Funtitaaa

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Parca ai zis ca te-ai despartit de el, cum de te-a imbratisat, el nu stie ca sunteti despartiti? laughing
Voi aveti o situatie cam dificila, din cauza ca nu exista comunicare intre voi, si cu atat mai putin intelegere.
Amandoi trebuie sa stiti ca firile a doi oameni sunt diferite, cu atat mai mult cu cat sunteti fata si baiat.
N-am inteles ce ai zis cu mesajele - nu-ti dadea decat 3, sau nu-ti dadea nici macar 3 pe zi? Sau ce? Un baiat care este sigur pe dragostea lui, este sigur, nu cauta confirmarea la asta la fiecare 10-30 min. Deci, cand esti intr-o relatie, mai degraba sa-ti pui intrebari cand el te suna prea des, asta ar fi o dovada ca nu este sigur pe sentimentele tale, si poate nici chiar pe ale lui.
Ar mai fi multe de zis, dar asta este ce am vrut sa spun: cand esti cu cineva, cauti sa vorbesti cu el, ca sa-l cunosti mai bine, ca sa vezi ce asteptari are el, si la fel, ca sa te cunoasca si el mai bine.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place din moment ce e gelos si ar vrea sa aiba ceva cu tine

| neutrino a răspuns:

Probabil ca te si place dar sigur vrea sa aiba ceva cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica, el te intreaba de ce il lasi pe acel coleg sa se joace cu parul tau iar tie ti se pare aiurea? De aici trebuie sa deduci ca ai pasa de tine

| resemnat a răspuns:

E gelos, asa ca ai grija!

Răspuns utilizator avertizat
| Crissuuuuuuu a răspuns:

E gelos...dar daca ar fi avut incredere in tine poate nu se comporta asa...:* vezi cum se comporta in continuare si ai grija!