| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

Sal TPU, am si eu o intrebare, Am gasit niste prezervative la mama, si tata e plecat din strainatate, si nu vreau sa il insele mama pe tata, ce ma sfatuiti? eu ma gandeam sa le intep, Pt ca asa as afla si cine e respectivul amant, plz dati-mi sfauri sad cum sa aflu cine e si restul...

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Buna!
In primul rand le intepi? Da de ce? Ca nu afli nimic daca le intepi aflii numai ca o sa ai alti frati sau surori ...deci nu vrei asta.
Poate ca prezervativele sunt acolode cand era tatal tau in tara. Nu ai de unde sa stii. Daca le folosea cu altcineva le ascundea mult mai bine.Sa nu crezi lucruri pripite inainte sa fii sigur.Mai bine cauta si alte dovezi pentru a vedea daca este cu altcineva sau.Incearca sa cauti in telefonul ei (daca poti). Sa ceva in genul. DA SA NU LE INTEPI!
www.RomaniaFaraSilicon.blogspot.com

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai daca le scoti si le intepi atunci cand vrei sa le pui la loc ambalajul e rupt si isi da seama ca ai umblat la ele laughing Unicul lucru ce poti face e sa vb cu tatal tau daca tii mai mult la el si sa-i zici ca mama ta il inseala cu altu, si daca bag divort pleci cu taicatu si gata apropo poate si el merge la curva in strainatate asa raman chit pe chitwinking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Că ai găsit nişte prezervative, nu rezultă imediat că maică-ta are o relaţie extraconjugală.
2. Dacă le înţepi şi maică-ta chiar are o astfel de aventură, te vei alege cu un frate vitreg (doar după mamă).
3. De unde ştii că nu erau acolo dinainte de a pleca taică-tu şi-abia acum ai dat tu de ele? (data fabricaţiei şi momentul când a plecat taică-tu în străinătate sunt date relevante pentru a răspunde la asta)
4. Şi ce faci dacă afli cine e presupusul amant?
Noroc!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă se găseşte cineva să înţepe şi prezervativele tatălui tău care e in străinătate? Vrei să ai fraţi şi aici şi acolo? Sigur?

pa, pa.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Poate sunt acolo de mai mult timp si tu le-ai gasit tocmai acum. Chiar daca nu, prezervativele pot fi folosite si la un anumit gen de controale ginecologice, ceea ce pe tine nu prea cred ca te priveste. Si apoi nu este frumos ca ai controlat in sertarele mamei tale. In orice caz nu este problema ta. Fara suparare!

| ema69 a răspuns:

Ai auzit deja ca varianta cu intepatul nu e buna...deci nu are nici un rost sa ti-o mai zic si eu.Ai putea sa le numeri mereu pentru a vedea daca lipsesc sau ai putea sa le iei de acolo si sa vezi daca le observa lipsa... Vreau sa iti zic ca si eu am prezervative in geanta dar nu imi insel sotul, deci poate exista o explicatie mai putin dureroasa decat aceea ca mama ta il inseala pe tatal tau.Totusi,comunicarea ramane cea care rezolva cel mai bine situatii de genul asta.Stai de vorba cu ea si vezi ce zice.

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai daca le intepi, automat trebuie sa le scoti din ambalajul ala, deci varianta cade. Si app. daca le intepi o sa te alegi cu fratiori.
Mai bine ai vorbi cu mama ta despre asta.
Nu te ai gandit ca poate le are de cand era tatal tau plecat?

| YourDailyApple a răspuns:

Esti cumva ruda cu Mariela? Exact asta iti mai trebuie, dupa ce ca ar fi cu altul, sa mai toarne si un plod cu el straight face Of, of, cum draq sa le intepi? Tu gandesti ce spui? Am impresia ca nu esti intreg la cap ori asta ori ai pus intrebarea la misto.
P. S. : Nu mai umbla prin lucrurile lu maica-ta ca nu e frumoswinking

| Mia a răspuns:

Te-ai gandit ca poate prezervativele sunt acolo de mai mult timp, de cand era tatal tau acasa? Ce ai vrea? Sa le arunce cand pleaca tatal tau? LOL

Răspuns utilizator avertizat
| magicianul19 a răspuns:

Poti sa le intepi daca vrei sa ai si alti frati. sau se poate ajunge si la divort. ce sa faci daca simte nevoia. poate ca nu mai resista. poti sa-i spui oricum nu o sa te asculte. o sa le ascunda mai bine

| someone24 a răspuns:

Stai cuminte si vezi-ti de problemele tale. Nu ai de unde sa fii sigur ca mama ta il inseala pe tatal tau. Si daca ar fi asa e problema lor.Doar daca ai fi sigur de ceva ai putea avea o dicutie cu mama ta. Asta daca ai si varsta potrivita. Daca nu stai in banca ta sa nu te alegi si cu vreo mama de bataietongue

| ooOOMrDibbsOOoo explică:

Mda, m-am gandit la ce ati spus, faza e ca am vorbit cu mama si a zis ca nu stie de unde sunt, si le-a dat foc, dar faza este ca, m-am gandit sa le intep intr-un colt cu un ac sa intru pe acolo si apoi sa agat cu un ac varful, dar totusi, mama zice ca nu stie de unde sunt... sa speram, acum am piciorul in ghips dar cand o sa mi-l scot am sa o verific pe unde pleaca cand... multumesc pentru sfaturi, apropo, e greu sa decid care e un raspuns bun, majoritatea sunt, asa ca nu cred ca o sa marchez un rasp castigator sad va multumesc enormwinking

| bb_3126 a răspuns:

Pff.straight face e o situatie destul de delicata, parerea mea e sa nu te pripesti, poate e doar o confuzie. Daca ai o relatie apropiata cu mama ta, cere-i niste explicatii, daca nu, nu e o solutie sa intepi prezervativul, e o atitudine infantilahee hee. Inainte de a face orice altceva trebuie sa ai certitudinea ca este adevaratstraight face. Mai mult de atat nu stiu ce sa zicstraight face
SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de unde stii ca nu sunt acolo de mai mult timp?

| ankutzukkk a răspuns:

Poate le foloseste cand o sa vina tatal tau :]]
totusi numarale...
si verifica in fiecare zi cate mai sunt...si daca dispar
incearca sa o urmaresti pe mama ta si afla daca il inseala pe tatal tau.
urat din partea ei