| cris14 a întrebat:

Bune TPUstraight face sunt noua aici am ceva sa va spun am gasit in dulapul parintilor prezervative au mama36 tata 45 ani credeti ca inca fac seexstraight face
adica nu stiu ce am in vine sa plang am impresia ca mama e o cu*va ca am gasit prezervativelecrying imi vine sa plang si nu ma mai intereseaza nimic nu mai imi pasa de ei
dati-mi un sfat funda restul vot

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,naivitatea in deplinatatea ei! Draga mea, sunt femei care nasc la si la 45 de ani, cam in ce fel crezi ca au ramas insarcinate?

| kidulinha a răspuns:

Stop... Parintii tai sunt niste oameni normali. Sexul este mai placut la varsta lor, sunt foarte experimentati. Si nu ai dreptul s-o faci pe mama ta cur*a pentru ca se simte bine. O sa-ti para rau. O sa mai cresti si o sa vezi ca e ceva normal. Ma bucur pentru parintii tai ca inca sunt activi sexual, se plac si se iubesc. Si asa ar trebui sa fi si tu! Succes.

| Angeline a răspuns:

Stai linistita, e ceva norml, si e bine ca folosesc perezervative deoarece nu cred ca ai mai vreau un frate sau o sora, e perfect normal ceea ce fac ei, si maicata nu e o Cur*a daca face cu taicato, nu mai judeca oamnii daca nu sti despre ce e vorba happy

| helpu a răspuns:

Sexul e destul de normal. MAi ales ca ei sunt parintii tai. Si ei sunt inca tineriwinking.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Uita-te si la raspunsurile de mai jos.ce crezi ca chiar daca ei nu mai sunt chiar asa de tineri nu mai pot face asta> stai relaxoh go on nu e cazul sa te simti asa si tu poate cand o sa ai varsta asta inca o sa mai faci asta iar copii tai poate ar fi in aceeasi situatie, cred ca nu tiar place ca copilul tau sa te creada o CU"""A sau asa ceva! e normal si prezervativele le folosesc deoarece nu cred poate ca e momentul sa iti mai faca un frate sau o sora! sper ca te-am ajutat... funda?

| KarmaChameleon a răspuns:

Buna! Nu ai de ce sa te simti asa.Este normal ca parintii tai sa aiba inca viata sexuala.Si in niciun caz nu o considera pe mama ta o femeie usoara...Respecta-ti parintii!

| OrangeJuice a răspuns:

Trezeste-te! Toata lumea face sex. Daca sunt casatoriti si au copil inseamna ca nu mai pot face sex? De ce nu? Tot oameni sunt.

| Laurixu a răspuns:

Dneee nu te mai gandi la asa ceva :\ mama tha nu e c***a da daca lor poate ca le place sa mai faca asat nu e o tragedieoh go on laughing) E acum nu stiu lasa-i sh pe ei sa se mai distreze din cand in candlaughing

| LikeChocolate a răspuns:

Stiu cum te simti si eu aveam aceeasi impresierolling on the floor
dar totusi. sunt oamenistraight face au si ei o viata sexualaphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și tu cum dracului crezi că ai fost concepută? Alta care a fost păcălită că pruncii sunt aduși de barză și nu născuți?
Știi măcar ce e o curvă? Una care se culcă () cu mai mulți și care nu are demnitate, lăsându-se călcată în picioare. Cum îndrăznești să îți faci mama așa, cea care s-a chinuit să te crească?
Du-te naibii.