| sweetcorinutza a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema ...am fost preitena cu un baiat si combinata cu el ne am despartit de cateva zile eu defat il cobsideram un amic dar el m-a batut la cap sa fim impreuna si imi facea complimente ma apara era sa nu ma bata baieti si chesti dar eu nu mai vreau sa vorbesc deloc cu el acum o zi l am vazut cu o alta fata si zice ca el o place dar ea nu il place cred ca en nu ste asta dar el nu vrea sa recunoasca ca a vrut sa ma faca geloasa in fine acum el incearca sa fie in centrul atentie mereu si se uita la mine si cand ma joc jocuri pe tel si nnu ma uit la el vrea sa il bag in seama darr cum sa scap de elma enerveaza oo si in vad in fiecare zi pentru ca ii in aceeasi scoala cu mine si dupa scoala de parca nu ajunge ca il vad acolo ii si in gasca cu mine nu vreau sa schimb gasaca sau cheva dar cu sa scap de el se holbeaza non stop la mine multumesc ca ati citit sa imi raspundeti repede plzz nu mai suport sa il vad!

Răspuns Câştigător
| ramonaan a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace ca totul sa terminatsi ca nu mai are rost. spune-i sa nu se mai holbeze la tine ca mai rauu face si ai putea sa iti faci prieteni noi dar daca tii la gasca ta nu prea ai ce face dar aai putea cunoaste persoane noi si o sa vezi tu ce se va intampla

1 răspuns:
| sweetcorinutza explică:

Mersi de raspuns dar totusi as mai vrea sa ascult si alte pareri