| Lexyfrumusik12 a întrebat:

Bunah. povestea mea e cam luga a inceput sa imi placa de un baiat dar nu stiu cum el a fost primul care mi-a zis ca ma iubeste si ma tot intreba daca vreau sa ma cb cu el eu i-am zis ca nu vrea dar dupa un timp dupa ce am realizat ca baiatul de care imi placea ii place de cea mai bunah prietena a mea am incercat sa ma dau la el si chesti ...acum realizez ca imi place prea mult de el.intr-o zi ne-am certat ata de tare incat nu am mai vb 4 zile cu el nici nu stiu daca lui ii mai place de mine. inainte imi zicea iubitha si acum imi mai zice dar.bnu e ca inainte la scoala se holbeaza la mine si chesti dar eu nu stiu ce sa cred eu chiar m-am indragostit de el si ii plac ff toare.nu stiu ce sa mai fac el stie ca eu il ibx pe el si continua sa creada asta la fel ca si mine cred ca inca ma mai place dar nu stiu s-a schimbat sau poate mi se pare mie deoarece il plac prea mult ajutati-ma va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| ioana_6604 a răspuns:

Buna,
Deci pentru inceput ce varsta aveti? De ce v-ati certat care a fost motivul?
da-mi raspunsul la aceste intrebari si te ajut.