| RedAppLe a întrebat:

Sal TPU.Are ceva daca mananc un ou crud dimineata dupa care beau si laptele? Pentru ca as vrea sa incep sa iau cate un ou crud dimineata...Pentru voce ma refer si nu stiu daca va fi chiar ok in combinatie cu laptele:-s. FundahappyScz de categoriehappy

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

Esti cantaret? Daca nu, nu mi se pare ca ar trebui sa-ti transformi vocea intruna mai pitigaiata. Si nu are nimic in combinatie cu laptele ba chiar e o doza de calciu.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nimic, dar trebuie sa ai stomacul destul de puternic. Nu as putea, sincer!