| anonimusxxx a întrebat:

Buna,de la o vreme incoace imi curge din penis un lichid alb transparent dar nu mult, imi mai curge atunci cand is excitat de exemplu...ce sa fac ca sa nu-mi mai faca asa! funda

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Tu visezi la sex, da' nu stapanesti limba romana! acu'.a cui e vina?

| Rizer a răspuns:

Vad ca nic un raspuns serios nu ai primit si tu, lichidul ala, in primul rand nu e sperma, e un fel lichid alb transparent ceva obisnuit, nu te mai gandi ca nu e grav!

| anonimusxxx explică (pentru Rizer):

Mie mi-e frica ca daca am un contact sexual cu o fata si imi curge lichidu respectiv sa nu ramaie insarcinata...straight face

| Rizer a răspuns (pentru anonimusxxx):

Daca folosesti prezervativ nu o sa ramana!

| Aniela2777 a răspuns:

Sa nu`ti mai faci laba! rolling on the floor))

| h3r a răspuns:

Buna.
Tu zici de sperma?
Poate esti mai princhidel asa si inca n-ai habar despre asta.
Trebuie sa inveti "sa-ti controlezi" unealta muncii.

Take care.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Lichidu ala e sperma

| anonimusxxx explică (pentru RUDOFL4X4):

Nu cred ca e sperma deoarece este prea transparent seama cu apa, dar e un pic mai groasa

| VinnieMmM a răspuns (pentru anonimusxxx):

Lichidul e la fel ca mucii si e sperma

| Phoenix231 a răspuns:

Prietene acel lichid se numeste pre-ejaculare este ca un fel de lubrifiant si ajuta o mai buna circulare a spermei...
Si bine inteles contine si spermatozoizi de aceea iti recomand cand vei incepe viata sexuala sa folosesti absolut mereu prezervativ.

| Officialme93 a răspuns:

Doamne! Ce pot sa zica uniilaughing Prietenul meu. Aia este secretie. Inainte ca tu sa ejaculezi dai afara pe barbatia ta un lichid. transparent care nu poate fi confundat cu sperma. Se numeste secretie. Nu prea ai ce sa faci impotriva acestui lucru.thinking Nu e ceva neobisnuit. La toti barbatii este asa. Dar ai grija daca o faci fara prezervativ cu prietena ta e posibil sa o lasi gravida si cu aceasta secretie. Au fost cazuri. Deci fara grija. Esti in regula tovarase.happy