| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

azi noapte am avut un vis ciudat am visat ca sunt la scoala si dupa am avut mai multe vise intru-nu si am visat si iadul ce inseamna asta ca o sa mor >? crying

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Un ajutor de specialitate e tot timpul bine venit!

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Visele NU legatura cu realitatea!
Sunt o gramada de situri in visele sunt talmacite, toate diferite.

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru Fatamuntilor):

Va multumesc mult, ce parere aveti daca o sa consult un psiholog ca am avut o perioada mai "tensionata" este bine?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Un ajutor de specialitate e tot timpul bine venit!

| Anonimuserr a răspuns:

Nu, nicidecum. Visele sunt doar o formă de imaginație involuntară cu conținut de material inconștient și expriență subconștientă.e
Și cam atât. Bine poți să te uiți pe intenret la interpretare vise și să vezi ce înseamnă acea școală.
Se pare că ești strest rău, nu îți priește la școală.
Sfatul meu este să te calmezi, nu țise va întâmpla nimic.
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=scoala

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru Anonimuserr):

Da pai in ultimu tim sunt stresat speriat, anxietate si stau cu gandu mereu ca o sa moor daca ma inteapa ceva ma speri sad si am visat ca eream la scoala dar nu fusai.

| Anonimuserr a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

E de la stres, așa se întâmplă cu multe persoane. Știu că te încearcă sentimente ciudate dar detașează-te de ele. Poți să fii mai atent astăzi pe unde mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visezi la ce te gandesti intens. Eu de vreo 11 ani visez ca sunt pe scara blocului, scarile au 10 cm latime si la un moment dat nu-s atenta si cad in gol. Inca n-am murit. laughing)

| FataDeCiocolata a răspuns:

Comform profesoarei mele de chimie ( care a fost si un fel de parapsiholog in tinerete) visele despre iad sau rai sau orice alta divinitate nu se refera la persoana ta. Tu esti doar un crainic sau ceva de genul, sunt putini oameni care se conectează la lumea aceea de dincolo si majoritatea nu stiu ce trebuie sa faca... In nici un caz nu trebuie sa te sperii! Îți recomand sa cauti pe internet mai multe despre vise si conexiuni cu lumea de dincolo, eu am gasit câteva lucruri interesante... era parca si o emisiune pe youtube : "360°- in timpul somnului" sau asa ceva.
Sper ca te-am ajutat!