| ForeverWarrior a întrebat:

Sal Tpu.Este o intrebare ciudata, nici nu stiu daca ar fi trebuit sa o pun, dar cineva m-a rugat sa o punbig grinaca o fata place un baiat si ei amandoi au 10 ani, ei nu se mai vad din cauza ca unul dintre ei se muta.7 ani mai tarziu se revad,ea e foarte frumoasa,are multi baieti in jurul ei,multi prieteni, pare sa le aiba pe toate.El e un tip simplu si stie trata o fata cu respect, dar nu e prea frumos si crede ca nu are nici o sansa.Credeti ca ar mai avea vreo sansa?(parerea mea e ca nu si ca totul a fost o copilarie, dar am fost rugat sa intreb)Funda!

12 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Desigur ca are o sansa.
Nu conteaza exteriorul, ci interiorul.
Daca acel baiat stie sa se comporte cu ea, o respecta foarte mult si ii arata cat de mult tine la ea, atunci are toate sansele sa fie cu ea.
Trebuie doar sa vrea.
Daca vrei, poti!
Crede si se va intampla! happy

| Pitzipoanca a răspuns:

Evident ca exista sanse. Oamenii sunt usor impresionati de povesti de acest fel. Bafta!

| ayosmdk a răspuns:

Eu cred ca tu esti baiatul. Daca fata e proasta ( scuze expresia ) si se uita la bani sau la frumusete... inseamna ca nu te merita
Pardon... nu il meritawinking

| Vibrations a răspuns:

Depinde cate milioane de euro a castigat baiatul in cei 7 ani

| LostInBubble a răspuns:

Da. Sentimentele si momentele frumoase din copilaria va pot aduce impreuna. Ea poate vedea in tine copilul de altadta si invers.
>:d

| Dianaㄨ a răspuns:

Da, poate avea o sansa in cazul in care cei doi se inteleg bine si au lucruri in comun, ba mai mult, se pot baza pe copilaria frumoasa si isi pot gasi acest lucru ca subiect de conversatie, glume si flirt.
Cum sa nu poata? Cica fetele frumoase cauta baieti mai putini frumosi si invers si, daca te uiti in realitate, chiar asa e!
Acum, depinde si de cat de mult se schimba omul, dar, de ce sa nu aiba sanse?
O zi placuta!

| MihaiTT a răspuns:

Nimic nu este imposibil

| CrushBoy89 a răspuns:

Asta se intampla doar in filmelaughing Obisnuieste-te cu realitatealaughing
Da, au sanse.Nu frumusetea conteaza..COnteaza ceea ce ai in interior...Acum depinde si cat de ''cu capu'-n nori'' este fata. Poate ea vrea pe altcinevahappy

| Mandarina888 a răspuns:

Nu totul tine de aspectul fizic, in primul rand conteaza sa stii cum sa o abordezi, s vezi ce ii place, sa stii sa vorbesti cu ea si sa incerci sa o cuceresti prin gesturi nu neaparat prin felul in care arati! Niciodata sa nu te subestimezi in ceea ce priveste aspectul fizic...

| rosalinda985 a răspuns:

Sincer conteaza fizicul cel putin pentru pitipoance daca.Eu cred ca daca acea fata nu este atat de fitoasa cum ar fi sa se uite la bani sau chestii de astea cred ca el ar avea sanse.Dar daca acea fata il respinge si nu il baga in seama, inseamna ca a uitat ce a fost frumos. Sper sa aiba sanse.Pentru ca unii oameni nu o iau ca drept copilarie ci ca si prima lor dragoste. funda:*:*:*!

| MusicFan_6770 a răspuns:

Daca si inainte erau prieteni f buni inseamna ca si acum pot fi prieteni f buni. iar daca o fata si un baiat sunt prieteni f buni exista sanse fffff mari sa se indragosteasca unul de altul. laughing

| anonim_8703 a răspuns:

Lasa minciuna cu cineva poti sa zici ca tu si gata big grin