| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau si eu parerea unor fete,prietena mea la care tin sa zic mult, ii place sa aiba multi prieteni, gen baieti si se intelege bine cu ei, ba chiar ii invita pe la noi pe acasa tarziu,(stam amandoi si o prietena buna de a ei in casa)credeti ca e un semn de ingrijorare prieteniile astea? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa te superi daca zic ca esti prost, dar prefer sa te superi si sa intelegi, decat sa primesti "ajutor" invalid.

Deci ea te respinge pe tine ca sa stea cu ala, iar tu esti ok cu asta? Prietene, fugi repede si cauta-ti demnitatea, pe acolo pe jos pe undeva. In secunda doi ii faceam vant. Oricum iti va face ea tie, ca te tine doar asa, intermediar, pana pregateste terenul cu ala.

Intelege ca trebuie sa fii cea mai importanta persoana din viata ei. In momentul in care nu te simti asa, e cat se poate de clar ca nu e in regula. Nu pot sa-mi explic cum ai putut accepta asa ceva. N-ai barbatie deloc probabil. Ii goneam eu pe amandoi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă îi cheamă cât timp ești și tu acolo eu zic că nu

| acerr a răspuns:

Nu,stai linistit, multe fete se inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele, nu ai nici un motiv de ingrijoarare, se intelge bine cu ei, pentru ca si baietii o plac si o accepta ca amica, este reciproc

| Florian1999 a răspuns (pentru acerr):

Da dar daca ea vrea sa stea cu prietenul ala si cu mine nu, pe mine practic ma goneste

| anonim_4396 explică (pentru Florian1999):

O sa te superi daca zic ca esti prost, dar prefer sa te superi si sa intelegi, decat sa primesti "ajutor" invalid.

Deci ea te respinge pe tine ca sa stea cu ala, iar tu esti ok cu asta? Prietene, fugi repede si cauta-ti demnitatea, pe acolo pe jos pe undeva. In secunda doi ii faceam vant. Oricum iti va face ea tie, ca te tine doar asa, intermediar, pana pregateste terenul cu ala.

Intelege ca trebuie sa fii cea mai importanta persoana din viata ei. In momentul in care nu te simti asa, e cat se poate de clar ca nu e in regula. Nu pot sa-mi explic cum ai putut accepta asa ceva. N-ai barbatie deloc probabil. Ii goneam eu pe amandoi.