| Derbedeu987y5 a întrebat:

Masturbarea la barbati afecteaza muschii?

Răspuns Câştigător
| house07 a răspuns:

Da,se face atrofie unilaterala pe partea opusa. Asta nu este chiar asa grav, insa cele mai grave probleme sunt cele cu puterea de concentrare(este un inceput de dementa progresiva) si probleme vizuale(vezi incetosat, te ustura ochii), care daca nu sunt tratate duc la orbire.

| Derbedeu987y5 explică (pentru house07):

Si te trebuie sa iau ca imi revin la loc?

9 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Pai probabil ti se intareste abdomenul sau orice muschi pe care ii incorzi cand dai la manivela happy

| drhotzu a răspuns:

Da mai ales aia ai creierului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, afecteaza muschii, te iradirezi de la laba, cine stie, poate iti mai creste-o ***

| Derbedeu987y5 explică (pentru anonim_4396):

I creste lu M**a, daca n-ai ce face du-te dracu si spanzurate

| Love4Music a răspuns:

Nu patesti nimic.

| thecakeisalie a răspuns:

Da! Se atrofiaza si o sa ramai un schelet cu piele. Yuck!

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu,nu afecteaza, dar cand o sa ai contact sexual o femeie o sa te tina foarte putin happy! nu te mai masturba ca prostul! straight face

| ButSexSurprise a răspuns:

Da o sa ai o mana cu un biceps si antebrat mai mare si unu mai miclaughing)