| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

Sal TPU!

Politia are voie sa te opreasca daca esti in pantaloni scurti si iubita ta e in sutien si chiloti? (in masina)

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

E prima data cand am auzit asa ceva, daca nu are motiv nu te opreste, poate e un control de rutina, erai in miscare cu masina sau stationai?

Răspuns utilizator avertizat
| Futhakari a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

AAA leai deschis porbagaju? erau politai comunitari/locali cred ca le-a fost ciuda la politai tu cu gacica si eii cu pl intre eiilaughing

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da si vor fi sanctionati amandoi pentru ca nu poarta tricou, centura de siguranta e daunatoare daca nu are contact cu haina pentru ca se trage tare si provoaca sangerari intr-un impact

| Mussette a răspuns:

Nu cred.
Dar sigur gasesc ei vreun motiv ca s-o vada pe iubita in sutien. rolling on the floor

| Hakuouki a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| MadaMadalici a răspuns:

Da, are voie sa te opreasca

| Xulescu006 a răspuns:

Ce intrebare unica

| Crissu988324 a răspuns:

Doar daca prietena e luata de pe centura laughing