| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am voie in pantaloni scurti pe avion?

Răspuns Câştigător
| Nejmoq a răspuns:

Hm, nu cred ca e interzis.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e biserica sa stii, e doar un mijloc de transport

| vocea a răspuns:

Ai voie stai linistit

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, doar d'aia de lautar, la dunga. Pana mea, mergi cu avionul, nu cu limuzina, alaturi de Elisabeta a II-a.

| BTWIN a răspuns:

Pe avion nu ai voie deloc indiferent cum esti imbracat laughing in avion poti incerca happy

| Nejmoq a răspuns:

De ce sa nu ai voie?

| anonim_4396 explică (pentru Nejmoq):

Pai am auzit ca nu domne ca doar blugi, pantaloni lungi

| anonim_4396 explică (pentru Nejmoq):

De asta ma interesez pentru ca am zbor spre portugalia cu escala in amsterdam + drumul pana la aeroport henri 2 ore asteptat decolare amsterdam lisabona si in blugi innebunesc cu toate ca avionu are aer conditionat laughing ma rog cred ca o sa ma duc in blugi pentru orice eventualitate

| Nejmoq a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm, nu cred ca e interzis.