| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU sadAstazi mi s-a intamplat o mareee sad.Stateam in banca, vino o fata la mine si imi da cu palma peste ochi. Dupa aceea ii dai si eu unu, peste cateva sec plec din banca si vine si imi da iar o palma, ii dai si eu unu si plec pe coridor. I-am zis : Facem pace gata! Ea a zis lasa-ma sa iti dau o palma pe spate si eu am spus ok. Dar de unde imi da cu palma peste fara din nou, dupa ii dau si eu cu palma peste fata si ii zboara cercelu.Peste o ora vine cu masa la scoala si imi spune ori iti dau cercelu' te duci la amanet si cumperi altu, ori ma duc la politie si depun plangere. Politia are ce sa imi faca, trebuie sa platesc cercelu? Plzz raspundeti cat mai repedee

Răspuns Câştigător
| niko a răspuns:

Hai frte ca e prea d tot raised eyebrows
pentru un cercer plangere la politie?laughing)
da ce ma cercelu' ala era de 1000000000$
hai sa fim seriosihappy
romanii din ziua de azi sunt facuti sa exagerezeoh go on
mare chestie un cerceloh go on

6 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta odata vreo 2 3 zile in urma...kit se poate

| dudutm a răspuns:

Mergi cu taicatu la scoala sa-i dea o lectie la masa.

| ριтιquтss a răspuns:

Si pana la urma de ce depune ma-sa plangere? tu ai inceput raised eyebrows?
Sa stea in banca ei cu fii-sa...

| pisicaalba a răspuns:

Cum sa depuna plangere pentru un amarat de cercel?

nu are cum.
in locul tau nici de-a dracu nu i-asi plati cercelul
ca sa se invete minte sa mai dea cu palin mine
si tot ea sa vina cu masa

PS: nici de-al dracu sa nu ii platesti tampitenia aia de cercel

Dai funda? plzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plateste.i cercelul. Politia nu are ce sa iti faca, nu l`ai furat
happy

| VasileBogdan a răspuns:

Frate iti recomand sa te duci la masa sa ai dai o flegma in ochi lu fisa inca o palma si sa le spui sa duca la politie. Nu ai furat nimic. Ea a inceput cu glumele proaste nu are ce sa iti faca.