| TheSunWillBeHere a întrebat:

Sal TPUwinking[scuze categoria] spuneti-mi si mie lucruri inspaimantatoare care vi s-au intamplat.[cea mai infricosatoare funda rst vot]

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Varmea sta cu mine si cand suntem singure acasa, eu ma duc la ea (la etaj) si stau cu ea, si deasupra este podul si de exemplu intr-o seara eram noi 2 singure acasa si eu ii citeam o poveste si ea a adormit (avea vreo 4, 5 ani, acum face 7 saptamana asta)si dupa ce a adormit eu m-am dus sa imi iau ceva din bucatarie (de baut si sa imi fac niste popcorn) si cand am ajuns in bucatarie am auzit cum usa de la dormitor s-a trantit si am crezut ca varmea nu a adormit si are chef de glume, apoi cand am mers inauntru varmea statea pitita sub patura plangand si televizorul se stingea si se aprindea, si becul facea la fel apoi s-a auzit inca o bubuitura si apoi varmea a inceput sa planga si mai tare si am zis ca nu e nimic, ca ploua afara (ceea ce nu era adevarat) si a zis sa spun sa se opreasca sa nu mai tipe. Da nu tipa nimenilaughing!

Sau alta... Cand stau cu varmea (indiferent singure sau nu suntem singure) tot se aud bubuituri din pod:d.
Serioswinking
!
Daca nu ma crezi nu ma credeyawn!

6 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Pai eu am tras o teapa de la un paianjen. uras insectele mai ceva ca pe dracu'.si cand un paianjen s-a facut comod pe fata mea, am inceput sa zbierlaughingsau faptul ca o data am vazut o entitate (o fantoma) dar nu mi-a facut nimica, a trecut pe langa mine.ciudat nu dar oricum cum ti-am mai spus nu ma tem nici de dracu' dar ma tem de gandaci big grin

| blaxy a răspuns:

Nu skuzam

| AlysaAly a răspuns:

O sati povestesc pentru prietenii mei care mi-au facut acest lucru a fost o gluma insa eu am fost speriata rau

Eram eu cu iubitul meu si cu sormmea in casa la un preiten ne uitam la un film si ne suna verisoara noastra sa ne spuna ca s-a suparat tata pe noi ca nu stia unde suntem (a inventato) ca sa ne faca sa iesim din casa, mai incolo pe o linie dupa un stalp era o mireasa, si se uita la noi, a vazut-o prietenul meu primul insa noi nu ma observato, am trecut pe langa ea, si spune el:
-Ia uite mireasa
si eu m-am speriat cand ma uit in spate ne alearga unu imbracat in mireasa la ora 12 noaptea, si am fugit pana cand mi-au spus toti sa nu mai alerg ca nu era nimic de speriat, mi-a fost asa de frica ca mi-au dat si lacrimile de speriata ce eram eu si sora mea.

Alta faza tare a fost cand am trecut seara dup 12 noaptea prin cimitir, toata lumea ma speria, insa mai era ceva acolo, la noi aceasta ar fi o legenda, se spune ca dupa ora 12 nopate in cimitir este un sarpe unul de 20 de metri inaltime daca se ridica un fel de fantoma, iar eu nu am crezut pana cand dintr-o data am inceput sa cred ca ei ma minteau, si am intrat in cimitir pentru ca stiam ca nu este nimeni acolo, mai tarziu dupa cateva minute eu ma uitam la un copac si langa el erau 2 statui in alb, am clipit din ochi o secunda si vazusem un sarpe dupa aceea a disparut. Cand am iesit din cimitir i-am intrebat daca au vazut ceva neobisnuit si ei mi-au spus ca nu au vazut nimic.

Prima a fost o gluma am trecut repede peste ea
dar peste cea cu sarpele nu am avut o experienta neplacuta, seara visez numai sarpi acum, cand le spuneam celorlalti nu ma credeau.

| Ambasada a răspuns:

Faza cu bubuiturile si alte chestii sunt luate dintr'un episod din fenomene stranii laughing
Doar ca au mai fost regizate de autor laughing
Esti varzabatting eyelashes

| PinguinuL a răspuns:

Intr-o zi eram singur acasa si am auzit ceva din baie am mers acolo si.mi-am dat seama ca:Chiar eram singur acasa!

| marinteodora a răspuns:

Acum vreo 3 luni vedeam oameni morti si spanzurati prin casa aveam vise urate cum ca m-ar fi omorat cineva.am fost la un phiholog si mi-a spus ca nu trie sa ma spreri ca o sa treaca