| ursuletzzule a întrebat:

Spuneti si voi cateva povesti haioase sau inspaimantatoare pe care le-ati avut ( cea mai infricosatoare / haioasa primeshte Funda )

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu iti povestesc ceva ce mi s-a intamplat acum cativa ani mai axact 4-5 ani, era in dimineata de sf.andrei,30 noiembrie,si eram in sufragerie, dormeam, era cred vreo5 dim k nu era lumina-lumina afara,si cum dormeam eu asa deodata langa mine,de fapt in fata mea cum stateam eu in pat intinsa, ceva in alb imbracat mi-a zis calm tin minte f bine ''ce faci?''nu pot sa zic ca era ceva rau, sau de bine dar este inexplicabil...sau poate NU avand in vedere faptul ca era sf.andrei.M-am intors cu spatele si m-am si trezit brusc,asezat in fund si am strigat-o p mama,care mi-a zis ca ju a auzit nimic. Uunele pers or sa ma intrebe daca nu cumva a fost un vis, va zic sigur k nu a fost un vis pentru.k mama era gata d plecare l servici, si eu eram cu ochii intredeschisi...

| ursuletzzule explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa spui ceva ce ti s-a intamplat tie... daca ti s-a intamplat ceva... povestea asta am mai vazut'o undeva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ursuletzzule):

Ca sa vezi? inseamna ca acest ceva a aparut la mai mult de 1 pers-cica ai mai ''vazut-o''.sa te vad p u intr-o sit asemanatoare ursuletule, cred ca ai fc pe tine asa ca daca nu crezi asta este parte a 2, ce crezi? am vazut si eu intrebarea ta si m-am apucat sa fac ''filme'' doar k al meu era in reluare, nu? ce minte de...ai! daca nu crezi c ti se spune nu mai puneintrebari, acum ce fac? l verifici? mai ai de asteptat pana l sf andrei

| ursuletzzule explică (pentru anonim_4396):

Auzi uh vii aici sa faci circ? Mai binee te linistesti si vezi ce vocabular folosesti! asa si? daca am mai vazut povestea asta undeva ce probleme ai uh? si inca ceva eu nu iti dau tie raportu' daca verific sau nu, na.probleme?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ursuletzzule):

Mi-o fii frica de u acum, CA SA VEZI! ce anume te-a deranjat in vocabularul meu? ce ai tu cu voc.meu? ursule? esti baiat sau fata? nici genul nu il stiu, asa ca daca nu stiu nici macar habar nu am cu cine sa stau de vb -nu vb cu fantomerolling on the floorsau ursi p care chiar nu vr sa ii vad in vis! buhuhuuuu!

| ursuletzzule explică (pentru anonim_4396):

Ce sa zic 'buhuhu"... dnee.ce copilaros gandesti.Sa ma anunti cand iti vine mintea la cap.ce sa zic: "fantome, ursuletzi"...e un username inteligent'o/ule., daca nici de asta n'ai auzit esti praf rau! laughing))).si ti'as sugera (din nou) sa iti controlezi da? Ca aici nu'i balamuc sa vb cum vrei uh. Vb asa cu amicii tai p'afar(daca' ai) nu vi uh pe site' sa faci legea si sa vb cum vrei uh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razi tu mai dar nu-i rasu'tau,pupa-ma undeva! ce imi fc? ia vezi tu nu mai ma ameninta,uityi k sunt legi aici p site? si eu as putea sa te amenint dar te las, k eu am dovezi l ot ce debitezi tu, mai lonely...ai un nick de **** PARDON K JIGNIM RETARDUL ''ursuletule'',zici ca te striga cineva...ce bou/vaca esti,mi-o fii frica de tine,inca o data buhuuuuhuuuuu ursake ce esti! si app cap de urs,ce sa imi controlez? k nu am inteles,ca daca abia te cacai sa scrii,cat te-ai gandit bai sa scrii asta? cred ca l balamuc mergi tu si cu mama ta, nu vezi ce intrebari pui? hai ba, marshhhhhhhhhh la ursi! IN PADUREA DEASA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vezi k ink esti monor/a ce cau ti tu aici? du-te si mai toceste ceva k ai teste la scoala, eu zic sa terminam k nu ne duce nikieri treaba asta...mai rau ne infuriem...PAREREA MEA

| ursuletzzule explică (pentru anonim_4396):

Macar 1 dat' tin si eu cont de parerea ta [ adica' iti dau dreptate de data asta, pana la urma si site'u' asta are regulile lui ......nu "venim" aici sa ne certam si sa ne intrecem in injuraturi ] eu, am sa iti cer scuze pentru. ca te'am jignit [ acum ii treaba' ta daca' imi accepti sau nu scuzele], macar am avut bunul simt sa recunosc ce te'am jignit si sa imi cer scuze...si cu asta pun punct.

| mystery1girls a răspuns:

Incearca aici
http://sangesitrandafiri.wordpress.com
sper ca te'am ajutat

| AlleScumpy a răspuns:

Ora de romana:
Dadeam test si toata lumea vorbea, copia, se intorcea la colegul din spate, se ridica fin banci...haos total! laughing))
Profa: Ce faceti aici?! Dati test sau sunteti in pauza!?
*liniste*
Profa (tipand mai tare ca inainte): Acum nu mai zice nimeni nimic nu?! Ma omorati cu zilele! Simt ca innebunesc aici!
Colegul de banca: Beti o bere! laughing))