| Andra_8504 a întrebat:

Ia spuneti-mi si mie lucruri stranii sau infricosatoare care vi s-au intamplat...big grin

Răspuns Câştigător
| Aegyo a răspuns:

Pai...Nu mi s-au intamplat, ci le-am vazut worried
1. Anul trecut (2010) am fost la biserica de Inviere. Toate bune si frumoasa pana cand au inceput sa bata clopotele. Au inceput sa apara niste lumini (nu erau avioane, nu avau o traiectorie bine stabilita si nici nu "clipoceau") care se "plimbau" pe cer, si disparea una cate una. Cred ca au fost vreo 20... In fine. Cand clopotele s-au oprit, au disparut si ele. Crezi ori nu, spun ce am vazutwinking

2. Vara anului trecut (tot 2010hee hee) ne intorceam de la plimbare (eu, mama si fratele meu). Si deodata i-mi intorc eu capul in dreapta, si cand vad doua leagane care se dadeau in acelasi timp, fara sa se opreasca (NU BATEA VANTUL!). Ne-am uitat la ele 3 minute si nimic. Ele tot se miscau, se miscau, se miscau... Si am mers mai departe ingandurati laughing

Cam atatwinking
Bye :*

3 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Eram la tara undeva in fagaras la o casa batraneasca... si ziua trosnea poarta in ultimul hal.noaptea auzeam pasi dintr-o camera traditionala.iar intr-o zi eram cu unchiul meu si el a iesit din casa si am auzit 3batai intr-un geam care dadea in hol si am strigat "la anul si la multi ani " razand.si am mers incet spre hol si nue era nimeni.nici nu a intrat nimeni nici nu a iesit nimeni pentru ca as fi auzit [usa de la intrare scartaia ingrozitor] iar in urmatoarea noapte stateam cu unchiul meu la povesti despre fantome [are 23 de ani asa ca m-am inteles cu el rolling on the floor] si in timp ce povesteam am auzit cum s-a deschis usa de la intrare[dupa cum am zis scartaia rau ] si s-au auzit pasi pana la intrarea in dormitor.si cand am mers sa vedem nu era nimeni [si avand in vedere ca parintii mei erau in camera cu noi si dormeau chiar a fost infricosator ] si in fiecare nopate se auzeau pasi din pod.pana la lustra si inapoi sad

| Simpluuu a răspuns:

Buna. nu mi s-a intamplat mie ci verei mele
1. ---> a promis ca va spune rugaciunea inimii 24 de ore. La ora 3 noaptea au venit niste ingeri si doua mainii care iau dat un glob. dar la 3 si 1 minut a disparut tot.
2. ---> a murit un om si vara mea s-a dus la fiul omului acela. au sta ei de vorba si omul viu i-a spus la vara mea sa duca sa schimbe lumanarea. ea s-a dus si cand schimba lumanarea parca mortul sufl asi nici nu era palid si parca zambea.
3. ---> stiai ca la unii oameni le intra ciori in casa. acestea anunta moartea unui om din acea casa

| Alecsandra200 a răspuns:

Buna.

Fiiecare cu curaj`ul luii sincer?! pentru mult persoane multe lucruri stranii pentru mine pot insemna pentru tine o prostie bine inteles si inverssad! Paii...cel maii starniu lucru mi s`a intamplat in anull 2007 cand am mers in spania cu parinti poate voii veti rade dar chiar si acum am infioreaza lucrul asta deci cum spuneam am mers cu parinti in spania la mare pe plaja si mama a spus sa ma duc sa ma clatesc in apa ca mergem acasa eu linistita ma duc cu pasii mici ma clatesc vreo 5 6 minute si cand imi intorc capu` mama nu-i tata nu-i laughingdeci pur si simplu au mers la masiinalaughing! Ciudatt dar m-am speria