| AncutzaSexy a întrebat:

Scz ca va enervez mesaj de la iubita mea si al meu care i l-am trimis:

Mesajul meu:Ce ar fi sa vii la mine sa lamurim catreva lucruri?
Mesajul eibig grina bine.
Cand ajunge o intreb de ce a anulat nunta.
Zice ca nu stie.
Am mai intrebato daca vrea sa ne casatorim maine.
A zis bine.
Am mai intrebato dc sia revenit dupa ce am agresato(sexual).
A zis ca inainte isi pierduse increderea in mine iar dupa ce am facut-o sia reluat incredera in mine.
Am mai intrebato dc s-a suparat dupa.
A zis ca a avut o cadere nervoasa.
Dar dupa s-a enervat mai tare si mia aruncat un scaun pe spate.
Si a fugit.

Acum Serios Ce are fata astaaa fiecare fata ar vrea sa fie cu mine dar ea e nebunaaaa

Răspuns Câştigător
| baal24 a răspuns:

Tre s-o mai agresezi de cateva ori, ca nu si-a invatat lectia! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| baal24 a răspuns (pentru AncutzaSexy):

Mersi de funda, zeule, si nu uita sa-ti tii proprietatea din scurt!
http://www.youtube.com/watch?v=RkURNapAROk

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hai sa iesim la o gura de aer si sa lasam deoparte povestile astea.

| gohsty a răspuns:

Poate intr-adevar are ceva la cap.Un usor handicap, sau poate se sperie de tine, nu are incredere in tine sau pur si simplu nu te place.Eu zic sa o lasi in pace, e mai bine pentru tine si pentru...coloana talaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Nolkyz a răspuns:

Haahaahaaa laughing)))))