| BOMBXXL a întrebat:

Intamplare reala: Eram in dormitor cand am vazut o pisica. Evident ca am aruncat-o afara dar s-a intors iar si iar si iar. M-am enervat asa ca am udat pisica cu apa. Pisica sa infuriat si a fugit dupa mine. Am ajuns in dormitorul parintilor si acolo am dat cu perne in ea si a fugit, Voi ce ati fi facut?

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Pur și simplu baricadam casa până ea părăsea locuința.Nu aș fi bătut-o, sau să dau cu obiecte în ea.E și ea tot ființă și îmi pare rău să dau în animale nevinovate. poate sărăcuța, căuta mâncare...
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

O legam cu sofara de gat si o atarnam de lustra.

| NoNameexd a răspuns:

Puteai sa o iei si sa o arunci afara, apoi daca tot nu pleca, puteai lua un caine, de oriunde. laughing. Asa poate o speriai si pleca.

| flore45 a răspuns:

Asi fi tras-o de coada si apoi o scoteam afara.laughing

| miss0riginality a răspuns:

As fi inchis.o in casa si daca as fi avut un caine l-as lasa sa o alerge si ciufuleasca in toata casa

| JoHnO a răspuns:

Ii dadeam un box in fata si iti zic eu ca nu te mai deranja. sau o inchideai in debara beci sau ce ai tu acolo.