| Pyskiss a întrebat:

Sal TPU, Sunt cu o fata de 3 luni si incepem sa vorbim tot mai deschis despre unele lucruri, cand o sarut imi place sa o fac sa se simta cat mai bine, e foarte matura, stiu ca ma iubeste dar daca scoate cate un subiect de genu sa zicem iau o convorbire cum am vorbit cu ea:,, Eu:Am bunul simt si nu vreau doar sa facem sex, pentru ca poate nu esti pregatita sau nu vrei.la care ea : Taci! de parca n-ar fi fain" si dupa schimba subiectul iar aminteste si e foarte curioasa...eram mai multi baieti si mai multe fete la ea acasa de revelion si a 2 zi m-a intrebat da daca eram numai noi doi ce faceai cu mine? si mno tot din astea.credeti ca ea vrea sa facem dragoste. di ncate am remarcat eu zic da... vreau sa va aud si pe voi!

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

E posibil sa vrea sau doar sa glumeasca sa vada ce zici tuh.mai vorbesti cu ea despre subiectu asta sau incearca sa te apropii mai mult de ea si daca te lasa atunci cu siguranta vrea.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poate ii place doar sa flirteze. insa ii e frica de pericol.Incearca s-o intrebi, vad ca este o fire glumeata.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Este foarte curioasa da isi doreste dar mai mult din curiozitate eu zic sa o luati usor

| nicoll7 a răspuns:

Da ...si este cam nerabdatoare.propunei odata si vezi ce zicewinking

| angelfromabove a răspuns:

Pai alint-o si u mangaio fai masaj fa-o relaxata si putin cu un tactic intreab-o daca poti sa procedezi.

| LaurLS a răspuns:

Normal. Te-ai prins cu brio laughing. Da-i bataie acum laughing

| greatLOL a răspuns:

Ba,frate,nu e normal ca da? Profita cat mai poti! Da, neaparat cu balonaslaughing!

| XxRoxanaxX a răspuns:

Cred ca ai dreptate dar.mai cred ca ii este teama sa faca asta
Trebuie sa fie si ea pregatita pentru a trece la pasul asta.