| DanutulVostru a întrebat:

TPU, am o mare problema! Sa incepem de la inceput, eu am 15 ani iar prietena mea tot 15, suntem impreuna de 2 saptamani si pana acum am vorbit despre dragoste (ea este virgina iar eu nu si stie asta). I-am propus ca la 3-4 luni sa o facem dar spune ca vrea la 6 luni pentru ca nu este pregatita la 3-4 luni, nu vreau sa astept atat, stiu ca ma iubeste si o iubesc dar chiar vreau asta, poate daca inca eram virgin nu ma mai interesa subiectul asta dar credeti-ma si pe mine am si eu nevoile mele. Ma lasa sa ii pun mana pe fund de cate ori doresc, deci nu este asa retrasa la gesturi de genu. Cand mai vorbim despre dragoste ma mai intreaba de ce vreau asta atat de tare iar eu ii spun ca asa ma simt mai special, ca sunt primul cu care o vrei face si ca ai incredere in mine, ea spune ca are incredere in mine si ma iubeste dar nu vrea ca nu este pregatita. Va rog spuneti-mi ce sa fac sa o conving ca la 3-4 luni sa o face dar vreau sa o conving din timp. nu vreau sa aud raspunsuri de genu "sunteti prea mici, mai asteapta" sau "este prea devreme la 3-4 luni".PS: Nu am cum sa merg la ea acasa sa o excit asa tare incat sa vrea pentru ca are 2 frati mai mari iar mama ei este acasa mereu si la mine nu o lasa sa vina ca ii este frica! Multumesc anticipat happy Dau funda celui mai detaliat raspuns!

11 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Copile tu gandesti? ai 15 ani, esti un pusti laughing) ce naiba nevoi la varsta asta? chiar ma amuzi. Eu zic sa lasi fata in pace si sa nu mai pui presiune pe ea pentru ca acea fata iti zic eu ca nu o sa vrea nici dupa 1 an daca e fata cinstita. Traiti-va copilaria fratilor, abia v-a dat parul la fund si va ganditi la asa ceva. Jalnic!

| lastOne a răspuns:

Sper sa afle frati fetei si sa te rupa pe genunchi... dobitocule!

| Craiovamax a răspuns:

Singura ta nevoie e sa consulti un psiholog cat mai urgenthappy sau un alt sfat du-te la prostituate si te tin ele ocupat pana faci 6 luni de relatie cu fata.Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat, respecta-i dorinta si ai rabdare sa-ti spuna ea cand este pregatita pentru sex.

| Doub a răspuns:

Cică nevoi la 15 anirolling on the floor))))))))))))))

| ywar a răspuns:

Bai daramatule! Tu ai 15 ani o cunosti pe Gicuta asat de 2 luni si vrei sa i-o pui? Esti pe sistem? Vrei sa bagi carnita la shaorma?
Du-te bai baiatule si vezi-ti de viata ta de adolescent si lasa savarinele ca daca te prind parintii fetei te omoara in bataie.
15 ani sex! Nu vrei sa stii ce ti-as face eu daca ai fi baiatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa o violezi

| nic3rr a răspuns:

Stii cum se spune, dragoste cu forta inseamna viol, deci cel mai bun lucru ar fi sa deschizi de multe ori subiectul asta, sa ii spui si tu mai multe lucruri sa ii mai treaca din "frica" asta.

| Maree1 a răspuns:

Tu n-ai ce face la 15 ani ma? Ce nevoi ai tu?laughing) Ati luat-o razna cu totii. noua generatie e la pamant!

| Dude1998 a răspuns:

Eu la 15 ani ma uitam la desene și tu ai NEVOI?

| Dude1998 a răspuns:

Man... Ce nevoi ai tu la 15 ani? Eu la 15 ani ma uitam la desene... straight face