| Gg26 a întrebat:

Sal TPU. Uitati, puteti sa radeti sau sa raspundeti serios. Am nevoie. Am o gagica de 14 si eu am 17, vrea clar sa o facem. Deci ii s-a pus pata, tot, mai urmeaza decat sa aprob eu. Ce ma retine? Ma retine faptul ca sunt cu ea de ceva vreme, ma iubeste o iubesc. Ma retine gandul ca are si ea parinti, si sunt destul de. asprii sa spun asa, si in cel mai rau caz daca se ajunge la politie, vreau sa stiu ce se poate intampla, de scandalul si gura lor nu ma deranjeaza. Din contra stiu ca sunt placut pentru ai ei, dar na. daca ar auzii asta nu stiu cum le-ar pica. Astept pareri, se poate sa patesc ceva cu politia gen?! Am o idee, s-o filmez cum aproba ca vrea, si sa salvez niste mesaje care... arata cat de mult ma vrea! laughing dau funda celui mai bun raspuns, pot patii ceva cu politia?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa te abtii! Conform legii esti pasibil de pedeapsa, chiar daca esti si tu la randul tau minor(art189, cod penal, citez http://legeaz.net/cod-penal-actualizat-2011/art-198-cpen.Eu zic sa te abtiiv, sa lasi fata in pace, chiar daca ea te vrea.Probabil ea vrea sa fie in tendinte cum sunt alte prietene sau fete de varsta ei.In plus ea risca multe de cancerul la de col uterin, la sarcini nedorite ( nu esti pregatit sa fii tatic, nu )
Ca nu mai vorbim de perceptia parintilor ei atunci cand vor afla.Cu siguranta ca te vor da pe mana politiei.Pentru ca de la anumita varsta (16-17 )raspunzi penal ca un adult( pedepsele se reduc la jumate)
Asadar. merita sa risti pentru cinci minute de placere?

21 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Daca se ajunge la politie te paste scoala de corectie si la 18 ani inchisoarea pentru corupere de minori. Daca o faceti puteti tine secret chestia asta, chiar daca nu e recomandat pentru ea sa o faca de acum, dar... asta nu ma priveste.

Be smart and take care.winking

| plasticsmile a răspuns:

Ea poate sa o dea la intoarsa cum doreste, mai bine discuta tu cu ea si spune-i sa mai asteptati ca nu strica, o sa aiba timp toata viata d sex

| Azµre a răspuns:

Taci mă din gură că nici o fată cu capul pe umeri nu face sex de la 14 ani...
Așa că, gândește-te mai bine, chiar e fata care o vrei sau nu?

| elComandantee a răspuns (pentru Azµre):

Păi da. De obicei se începe de la doişpe.

| Azµre a răspuns (pentru elComandantee):

Avem o vorbă:
"Înainte vedeam fete de 12-13 ani cu o acadea în gură și cu o carte în mână. În ziua de azi văd aceleași fete de 12-13 ani cu o... în gură și cu ******* în mână "

| elComandantee a răspuns (pentru Azµre):

Cu mai multe chiar...

| pietrean a răspuns:

Ai spus CA O IUBESTI! Atunci mai bine gandeste-te,daca ea si tu stiti intr-adevar ce inseamna SA FACETI DRAGOSTE (mi se pare atat de vulgara expresia "sa o facem") si cunoasteti si consecintele. Apoi, frica de Politie si parintii ei, ar trebui sa ti_o asumi tu, deoarece esti mai mare ca ani, deci mai matur presupun.Cred ca ar fi mai bine sa stai de vorba cu ea,sa ii explici ca la varsta asta,nu este chiar pregatita pentru viata sexuala(dupa ce citesc pe aici,mi-am dat seama ca sunt multi,care FAC SEX,dar habar nu au de multe) si doar atunci cand veti fi amandoi pregatiti fizic si moral, o sa va aratati dragostea si in felul asta. Faptul ca te gandesti la filmat, dovezi, arata ca nici tu nu esti prea stapan pe sentimentele tale, prea matur pentru a incepe o viata sexuala!

| grab a răspuns:

Tinere,
Fata si-o doreste si o priveste din ce cauza. Sunt sanse sa iasa bine dar exista si riscul MARE sa o iasa rau. Pentru tine!
Roag-o sa astepte macar pana la liceu.
Promite-i ca nu te duci la alta si o astepti. Macar declarativwinking
Crede-ma ca, nu faceti decat sa castigati in intensitate daca amanati putin.

| greyhound a răspuns:

Si apoi o sa stai cu frica 4 ani ca daca vrei s-o parasesti, se duce la poltie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji din cauza politiei. De politie vei avea tu nevoie cand va afla tatal respectivei ce ai facut...

| NnDWtf a răspuns:

Da, poti sa faci faza cu filmatul pentru orice eventualitate.
Stai linistit, parintilor "asprii" le e rusine sa se duca la politie sa spuna ca fata lor s-a ars.

| OlariuRox a răspuns:

Hey ai 17 ani nu 18, deci politia nu are ce face, daca fata vrea si se simte pregatita fai pe plac baiete.nu face toate alea adica nu o filma cand aproba, sms le poti tine in caz de ceva, dar daca ii va placea nu te va acuza si iti fa cere mereu miticutu laughing

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Ce minte diabolicalaughing)

| Diiaanna a răspuns:

Actul sexual cu un minor sub 15 ani este infractiune(art.198 Cod penal) si se pedepseste cu inchisoare de la 3 ani la 10 ani. Dar cred ca din moment ce e cu acordul ei nu se poate ajunge la asa ceva. Cel mai bine ar fi sa discuti cu ea despre asta.

| intelboss a răspuns:

Viol se considera si daca o faci cand doarme nu neaparat sa aiba urme de violenta, nu ii asculta pe astia, cel mai bine te abtii deoarece posibil sa nu spuna nimanui inca dar iubirea asta la voi e trecatoare in cazul in care o superi cu ceva se poate sa ajunga la politie sau in caz de o sarcina ai inbulinato si mai rau. In fie mai bine i-ai explica frumos cum sta treaba cu sexul nu cred ca isi doreste ea asa de mult ii poti arata organele tale sa le vada in realitate etc sa va pipaiti putin dar nimic mai mult un pic de petting si cam atat asta daca nu vrei sa raspunzi penal dupa aia

| JenniferD a răspuns:

Poti sa o patesti si tu pentru ca am auzit ca este o lege in care se spune ca daca filmezi, inregistrezi o persoana fara ca aceasta sa stie iar daca se ajunge dupa aia la politie si le arati filmuletul iar ea nu recunoaste intri tot tu la marturie mincinoasa si uz de fals(asta pentru ca ea nu si-a dat acordul la filmulet). ai grija, mai bine nu risti, mai asteapte daca oricum nu prea vrei acum.

| TheOneGirl a răspuns:

Totusi ai grija...sa nu zica dupa ca ai violat-o.

| agent001subacoperire a răspuns:

Salut Unchiuli mei e Jandarm
Dap nu ai ce sa patestii decat daca e batuta atunci se considera viol big grin

Dar mai bine un 69 nu strica pentru amundoi sau faceti anal mai bine astepata macar sa fac 15 ani

Si nu are ce sa se intample poate sa zica ca Foloseste Obe-urii delea deci da-mi funda laughing

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

Poti fi arestat pentru corupere de minori.

| rody97lory a răspuns:

Eu zica sa nu va grabiti laughing fata te iubeste si ar face orice sa nu te piarda, de aceea accepta sa o faca cu tine. Nu neaparat ca isi doreste. Cum poate un copil de 14 sa isi doresca aceste lucru. Iar daca parintii ei sunt asprii, cum ai spus si tu, e de rau. S-ar putea ca, dupa ce o faceti, iar ei afla, fata sa se sperie si sa zica ca a fost violata. Si nu cred ca filmatul e o idee buna. Eu zic sa mai asteptati putin. Stiu ca nici tu nu ai rabdare, dar daca o iubesti, ai putea sa o mai astepti :*

| WTFTPU a răspuns:

Fetele de 17 ani sunt mult mai frumoase decat cele de 12...de ce ai fi?