| cojac a întrebat:

Saliu la toti,vreau sa va spun ce ma chinuie la moment si mai de mult timp, Am 20 de ani sunt indregostit de o fata de 24 ea e casatorita dar mie imi place foarte mult,o iubes mai mult ca viata,ii spun asta mereu prin telefon si sms,e minunata, e simpla dar f.graguta.o ador.ma topesc dupa ia,mai vorbim prin telefon oral imi raspunde dulce, eu sunt cum se cade nu fumez.nu beau invat ii fac mereu complimente.cadouri,ce sa fac cu ia? nu vreau s-o pierd o iubesc,o doresc,ea spune ca nu ma iubeste, ce sa facTUP? ajutatima.plesa!

7 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Buna! Incearca sa privesti in jurul tau, cu siguranta sunt multe alte fete minunate. Daca ea spune ca ne te place respecta acest lucru si incearca sa te pui in locul sotului ei.

| DeeaMarry a răspuns:

Ar trebui sa iti dam si noi un raspuns pe masura intrebarii. Adica direct proportional cu interesul pe care ti l-ai dat tu scriind aceste randuri.
Atat de grabiti sunteti voi de nu puteti sa scrieti corect o intrebare. Dar normal ca va asteptati ca noi sa ne pierdem timpul si sa va dam raspunsuri cat mai lungi si cat mai intelepte.
Ce sa faci? Sa o lasi in pace! Nu iti dai seama ca e casatorita si poti sa ii strici viata?!

| cojac explică (pentru DeeaMarry):

Imi dau seama dar eu sunt luptator, nimic nu ma opreste nice Lucefer.il neutralize eu pe el

| DeeaMarry a răspuns (pentru cojac):

E incredibil cat de putin orgoliu ai. Ea te refuza mereu, dar tu tot nu incetezi.

| andytuu a răspuns:

Nu vreau sa te superi.dar la cum scrii.mi se pare ca ai cam tras chiulul de pe la scoalahee hee
si in legatura cu 'problema' ta e bine sa faci ceea ce ti zicea ea. odata ce e casatorita fii sigura ca nu si strica casnicia pentru tine.ce i drept ti e greu si tie sa o uiti sau macar sa incerci dar alta sansa nu ai.eu as face la fel in locul ei..ai face bine sa incerci sa cunosti alte persoane si poate ai norocul sa cunosti o fata cumsecade precum iti place tie.bafta!winking

| Mariinellaa a răspuns:

Mai bine iti cauti alta fata.Eu nu cred ca ea ar vrea sa isi strice casnicia. Puteti ramane doar prieteni happy