| Andreutzateiubeste a întrebat:

Ajutati-ma. Vorbesc cu un baiat de 1 luna, ma intalnesc cu el mereu, ne sarutam, vorbim la telefon mereu dar nu suntem impreuna.Nu stiu cum sa ii spun ca m-am indragostit de el. Vreau sfaturi cat mai multe va rogsad

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Pai daca faceti toate chestiile astea ar parea ca sunteti impreuna. Mai ales daca va sarutati! Nu stiu daca zici ca vorbiti atat de mult atunci nu ar fi greu deloc.Sunteti prieteni buni si e usor.Intr-o zi cand iesiti impreuna pur si simplu ii zici''stii noi suntem prieteni foarte buni.Si de la o vreme mi-am dat seama de o chestie'' si ii zici ca il placi si ca te-ai indragostit de el.
Mi se pare cam ciudat ca va sarutati si nu sunteti impreuna dar.succes!happy

1 răspuns:
| Andreutzateiubeste explică:

Nu stiu ce sa zic.Intr.o zi vorbeam cu el prin sms.uri si zicea ca nu il bag deloc in seama cand suntem cu alti prieteni si eu i.am spus "pai ce vrei sa fac sa vin in bratele tale" si el a zis "sa ma saruti" apoi i.am spus eu "de ce sa te sarut suntem cumva impreuna si nu stiu?" si a zis "am glumit:*".Nu stiu ce sa mai credsad